***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #31
    Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***



    RB-ga koos pealt 5K miskit. Täitsa rahul ja winrate ka korralik. Märtsis polegi miskit muud, kui samat taset hoida. Aprillist prolly katsetan kõrgemal, kui olen teatud veendumusteni jõudnud.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #32
      Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust


      RB-ga koos pealt 5K miskit. Täitsa rahul ja winrate ka korralik. Märtsis polegi miskit muud, kui samat taset hoida. Aprillist prolly katsetan kõrgemal, kui olen teatud veendumusteni jõudnud.

      Palju tunde ja laudu?

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #33
        Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        + boonused $125

        Kokku: $147.22

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #34
          Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

          Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
          Palju tunde ja laudu?
          95h ja laudu kuni 12 keskmine 9-10

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #35
            Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            95h ja laudu kuni 12 keskmine 9-10
            Peris hea, olen proovind ka cashi maailma minna ( liiga palju aega lähen sngdes ning prohvit võiks suurem olla kui ca 5-15 ROI) aga sng dest yleminek sinna on nagu öö ja päev sng preflop play cash postflop enamus. Olen proovind aga suht BE mäng graafikut ei ole panna kuna starsis viimasel ajal pole mänginud üritan märtsis millegagi maha saada ja graphi panna!

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #36
              Re: ***Veebruari graafikud/Märtsii eesmärgid***



              +$1600 boonus.

              Comment

              Working...