Boti foorum

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #16
    Re: Boti foorum

    Võta parem foorumi adminnidega ühendust ja ütle neile, et sa oled ajakirjanik ja soovid eksperimenti teha ja kas saaksid omale tasuta konto proovimiseks.

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #17
      Re: Boti foorum

      tubli vandalar, neil just täpselt seda ongi vaja et mõni ajakirjanik sellest artikli teeks.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Boti foorum

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Võta parem foorumi adminnidega ühendust ja ütle neile, et sa oled ajakirjanik ja soovid eksperimenti teha ja kas saaksid omale tasuta konto proovimiseks.
        lol, järgmine kord kui peldikupoti loputuskastis manti kasvatad, siis soovitan ka ajakirjaniku kutsuda. Äkki nad soovivad lugu teha või midagi.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #19
          Re: Boti foorum

          ROFL

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #20
            Re: Boti foorum

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            lol, järgmine kord kui peldikupoti loputuskastis manti kasvatad, siis soovitan ka ajakirjaniku kutsuda. Äkki nad soovivad lugu teha või midagi.
            Järgmine kord kui sõna võtad mõtle korralikult järgi.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #21
              Re: Boti foorum

              Oled olnud 6 aastat pokkerivõrgu turvalisuse osakonna juht ja nüüd ei anna tööandja mingit 100 euri, et sinna konto teha??? Mingi rotisaidi palgal? Palka ikka makstakse või antakse Playmoneys ?
              Last edited by kallekusta; 08.02.13, 19:11.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Boti foorum

                Minu teada on osad ja kõige tähtsamad foorumid privaatsed ning sinna saavad ligi ainult usaldusväärsed inimesed. See ei ole enam puhas Shanky bottide foorum, vaid advacned stuff, kus liigub palju underground kraami.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #23
                  Re: Boti foorum

                  Kui on võitvaid hu botte, siis kui suure winratega võiksid nt. 6m ja fr botid olla :D ?

                  Comment

                  • mupsik
                    Julm Donk
                    • Sep 2009
                    • 96

                    #24
                    Re: Boti foorum

                    Lootsin, et küsija suu pihta ei lööda, aga võta näpust. Vandalaril ja kallekustal jälle vist tabletid võtmata või otsas. Soovitan professionaalset abi otsida või arsti juures kontrollis ära käia, võibolla saab veel midagigi päästa.

                    Nagu Ranka ütles, siis on seal foorumis tõesti osad teemad ja alajaotused absoluutselt privaatsed (isegi €100 ei aita, playmoneyst rääkimata) ning priviligeeritud ligipääs ainult admini heakskiidul ja väga valitud seltskonnale. Olen kindel, et siin foorumis on kindlasti mõni bottija, aga kahtlen, et neil on ligipääs või kui on, siis arusaadavatel põhjustel ei taha seda infot väga jagada.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #25
                      Re: Boti foorum

                      Botid biidivad pokkeritoa botte.

                      Comment

                      Working...