Boti foorum

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mupsik
    Julm Donk
    • Sep 2009
    • 96

    #1

    Boti foorum

    Kuigi vist vähetõenäoline, küsin siiski: Kas on meie seas mõni aktiivne bottija, kellel oleks ligipääs http://pokerai.org/pf3/index.php saidil olevatele "restricted" teemadele ? Või äkki on mõni tech savvy, kes suudaks leida mingi võimaluse nn tavainimesel ka piiratuid teemasid lugeda ?

    Ootan PM-e , anonüümsus garanteeritud :)
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2
    Re: Boti foorum

    Mis kuradi bot i teemat siin tehakse.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Boti foorum

      Kuidas selline foorum üldse olemas olla saab?

      Comment

      • mupsik
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 96

        #4
        Re: Boti foorum

        No need to hate, OK. Ei ole endal plaan hakata bottima. Lihtsalt üheks minu tööülesandeks on botte püüda ja mida rohkem ma nende hingeelust tean, seda lihtsam.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #5
          Re: Boti foorum

          :D ise ka usud mida räägid?

          Comment

          • Fuzzy
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 452

            #6
            Re: Boti foorum

            Njah, ma juba kujutan ette milline kisa siin teemas veel tulla võib, seega olgu öeldud nii faktina lihtsalt maha: botindus pole ebaseaduslik, see on lihtsalt pokkeritubade reeglite vastane.

            Head botti muide pole sugugi lihtne ehitada ja 99 € eest neid kusagilt osta ka ei saa, kuna head (võitvat) botti lihtsalt naljalt ei müüda.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: Boti foorum

              been there done that got banned...

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #8
                Re: Boti foorum

                Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                Njah, ma juba kujutan ette milline kisa siin teemas veel tulla võib, seega olgu öeldud nii faktina lihtsalt maha: botindus pole ebaseaduslik, see on lihtsalt pokkeritubade reeglite vastane.

                Head botti muide pole sugugi lihtne ehitada ja 99 € eest neid kusagilt osta ka ei saa, kuna head (võitvat) botti lihtsalt naljalt ei müüda.
                Mida sa siit välja loed ?

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Boti foorum



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • mupsik
                    Julm Donk
                    • Sep 2009
                    • 96

                    #10
                    Re: Boti foorum

                    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                    :D ise ka usud mida räägid?
                    Usun. Olen 6 aastat olnud pokkerivõrgustiku mänguturvalisuse osakonna juht ja igapäevaselt tegelenud ning kokku puutunud bottidega. Reaalsus on see, et botindus on meeletu kiirusega arenev pokkeri "tööstusharu" ning kasvav probleem ja suures plaanis reaalne oht pokkeri tulevikule. Lisaks on bottide osakaal võrreldes tavamängijatega palju-palju suurem kui enamik arvavad, julgeks isegi pakkuda, et peaaegu kõik meist on mingil hetkel oma elus boti vastu mänginud.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: Boti foorum

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      :D ise ka usud mida räägid?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: Boti foorum

                        Päris aktiivne tundub too foorum olevat. Poste ikka omajagu ja miskit toimivat peab seal kindlasti leiduma.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #13
                          Re: Boti foorum

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          :D ise ka usud mida räägid?
                          Sorry brat aga pead ennast rohkem kurssi viima pokkerieluga.
                          Edit.Ja edu Mupsikule.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #14
                            Re: Boti foorum

                            Link ei tööta?
                            PS. Kui see sinu töö on, siis kuidas sa ei oska leida sinna ligipääsu? Arvad, et keegi siit foorumist botib või :) ?

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #15
                              Re: Boti foorum

                              küsi oma tööandjalt pappi et konto teha :D

                              Comment

                              Working...