***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #76
    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***



    Cash 99% NL2 6max 16BB/100

    1,5 Hyper-Turbos. Esimest korda proovisin uut formaati lisaks cashile aga mitte just eriti edukalt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    210FPP sunday storm satikad

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    +30$ vip stellaritest
    +50$ goldstar monthly turnalt

    Kokku ca +740$

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #77
      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

      sicko nl2 graafik..Kui võib küsida, siis miks vahepeal limiidist üles ei liikunud?

      Comment

      • robert
        Julm Donk
        • Jan 2013
        • 48

        #78
        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

        Liquicity kui pole saladus, siis mis võiks olla Vpip/PFR/Cbet? Väga kenda graph on küll.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #79
          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          16bb/100 pigem

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #80
            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

            sick NL2 graph lol

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #81
              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

              Liquicity viitsid sheeri enda NL2 lifetime graphi

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #82
                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                Stress free printing.

                Def. jealous.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #83
                  Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Liquicity viitsid sheeri enda NL2 lifetime graphi
                  Ikka saab :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                  sicko nl2 graafik..Kui võib küsida, siis miks vahepeal limiidist üles ei liikunud?
                  Stress free printing. Plaan oli katta enamus kuludest, millega sain ka hakkama. Ei olnud plaanis kõrgemal swingida.

                  Algselt postitas robert Vaata postitust
                  Liquicity kui pole saladus, siis mis võiks olla Vpip/PFR/Cbet? Väga kenda graph on küll.
                  Ei ole saladus 20/14 on Vpip/PFR flop cbet on 43% , turn cbet 58%, Agr 2.2 , steal 30%, 3bet 3%

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #84
                    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                    NL5/10 sick swingi jep, arvestades kui hullult NL2 biidid lol. raiskad enda aega ja raha NL2s imo. saan aru küll, et arved vaja maksta, aga cmon. üks shot ja oledki limiidis sees.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #85
                      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      NL5/10 sick swingi jep, arvestades kui hullult NL2 biidid lol. raiskad enda aega ja raha NL2s imo. saan aru küll, et arved vaja maksta, aga cmon. üks shot ja oledki limiidis sees.
                      Eks ma olen kõrgemal ka veidi mänginud
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      aga winratest jääb puudu. Kurb tõdeda küll aga NL2 toob hetkel rohkem raha sisse kui NL5 või NL10 arvestamata kaudset rakebacki.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #86
                        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                        Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                        Eks ma olen kõrgemal ka veidi mänginud
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        aga winratest jääb puudu. Kurb tõdeda küll aga NL2 toob hetkel rohkem raha sisse kui NL5 või NL10 arvestamata kaudset rakebacki.
                        Kannad iga kuu NL2 võidud välja vms lol? Polegi plaanis kõrgemale minna?

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #87
                          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Kannad iga kuu NL2 võidud välja vms lol? Polegi plaanis kõrgemale minna?
                          Enamasti küll. Pole kunagi mõelnud elukutselisel tasemel mängimisest. Et proffesionaalsel tasemel mängida, peaksin ilmselt tohutut vaeva mindsetiga nägema.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #88
                            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                            Hobikorras võib NL400 ka mängida, kui mindset väga metsas pole siis soovitan alati mängida nii kõrgel, kui võimalik. Suur BR parandab mindsetti kõige paremini, mul ka üle 100BI roll.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #89
                              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              [x] volüümi reord
                              [x] profiti rekord
                              [x] ise rahul
                              [x] ootan puhkust, kamraadidega :)

                              samas aastast 2013 võik tulla nagu läbimurde aasta.

                              Comment

                              • Pudgehook
                                Jube Noob
                                • Apr 2010
                                • 190

                                #90
                                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                                Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                                Eks ma olen kõrgemal ka veidi mänginud
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                aga winratest jääb puudu. Kurb tõdeda küll aga NL2 toob hetkel rohkem raha sisse kui NL5 või NL10 arvestamata kaudset rakebacki.
                                Selle peale pole mõelnud,et kui sa suudaks nl25 be lasta,siis teeniksid rohkem,kui nl2?Sinu voluumi juures pole supernova probleem

                                Comment

                                Working...