Poker living

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #46
    Re: Poker living

    Nojah obv ei mõelnud auto pidamisele kuna ise ei sõida.

    Reisimist jne ei osanud ka kohe arvestada sisse. Jah kui nii võtta ei ole nii väga ulme kui tihti käia väljas söömas jne tuleb kergelt.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #47
      Re: Poker living

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      anyway ma arvan, et sul pole õigus siin ja kui samamoodi palgata omale manager, kes seletama läheb jne siis saaks nt andu oma sne-ga ja graphidega easylt laenu praegu
      ilmselgelt pole sa kunagi pankade laenuosakondadega kokku puutunud

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: Poker living

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        Nojah obv ei mõelnud auto pidamisele kuna ise ei sõida.

        Reisimist jne ei osanud ka kohe arvestada sisse. Jah kui nii võtta ei ole nii väga ulme kui tihti käia väljas söömas jne tuleb kergelt.
        ära unusta raamatuid ja kultuuri ka, see on ka päris kallis kui mass on suur

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #49
          Re: Poker living

          Eks ennast alguses ka ehmatas see number. Varem oli vaimusilmas 3k € kulutav mees selline, kes laob poes korvile kuhja peale ja võtab mersumaasturiga suuna Nõmme poole. Aga tuleb välja, et sellest on asi kaugel. Mis reisimisse ja joomisesse puutub, siis nendega tegelen vähe. Põhilised ongi pere-/olmekulutused. Hinnad on ikka tegelikult meeletud, kui just mööda Maximat sooduspakkumisi ei käi otsimas 24/7. Hetkel just pokkeris halb periood ja ehk saab varsti jälle proovida, kuidas on Eestis keskmise sissetulekuga elada :)

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #50
            Re: Poker living

            Need ajad, kui piisas tuttavast laenuhaldurist, et ilma ametliku sissetulekuta laenu saada, on möödas. Nii 6-7 aastat tagasi oli kõik veel võimalik.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #51
              Re: Poker living

              Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
              Eks ennast alguses ka ehmatas see number. Varem oli vaimusilmas 3k € kulutav mees selline, kes laob poes korvile kuhja peale ja võtab mersumaasturiga suuna Nõmme poole. Aga tuleb välja, et sellest on asi kaugel. Mis reisimisse ja joomisesse puutub, siis nendega tegelen vähe. Põhilised ongi pere-/olmekulutused. Hinnad on ikka tegelikult meeletud, kui just mööda Maximat sooduspakkumisi ei käi otsimas 24/7. Hetkel just pokkeris halb periood ja ehk saab varsti jälle proovida, kuidas on Eestis keskmise sissetulekuga elada :)
              Puhtalt huvipärast, siis mis nagu söömis harjumused ja kust kohast ostad toidukaupasid?

              @ patrick pokkeriprod pole eriti kultuursed mehed, aga nojah see ka kallis lõbu overall kontserdid, raamatud, teater jne.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #52
                Re: Poker living

                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                Puhtalt huvipärast, siis mis nagu söömis harjumused ja kust kohast ostad toidukaupasid?

                @ patrick pokkeriprod pole eriti kultuursed mehed, aga nojah see ka kallis lõbu overall kontserdid, raamatud, teater jne.
                Söön seda mida inimesed ikka. Kartuli kilohinda ei vaata, aga midagi eksklusiivset ka ei tarbi.

                Aga aitab nüüd minust :D

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #53
                  Re: Poker living

                  Hmm no eks ma loodan, et saan kunagi lihtsalt öelda, et kulutan 3k kuus, ilma, et oleks igale poole võlgu vms.

                  Eks inimesed harjuvad oma oludega pikkapeale ja seega ei tundu ka igasugused kulutused nii väga suured või väiksed kui just täpselt ei hakka kokku lööma. Igal juhul OT soovitaks isiklikust kogemusest neid cashoute vältida nii kaua kui võimalik ja leida endale ka mingi pikaajalisem rahaline eesmärk, et ka need cashoudid, mis hakkavad olema, ei kulu lihtsalt joomise, naiste, mänguasjade peale ära.

                  Peaks mõtlema oma BRist ja BR managementist mõtlema kui pokkeri strateegia osast. Sama moodi kanda selline mõtlemine üle ka eluliste kulutuste peale, et kergemini vältida pea soojaks minemist.
                  Last edited by Jäämees; 30.01.13, 15:36.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #54
                    Re: Poker living

                    Ei no vahepeal peab ikka välja ka midagi võtma ja endale midagi ilusat ja toredat lubama

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #55
                      Re: Poker living

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      Ei no vahepeal peab ikka välja ka midagi võtma ja endale midagi ilusat ja toredat lubama
                      Selleks võib ju endale vahe eesmärke teha ja, siis see preemia välja lunastada eesmärgi täitumisel.

                      Pokkeriga seonduvaid eesmärke st.

                      Comment

                      • SuusaKunn
                        Jube Noob
                        • Jun 2011
                        • 142

                        #56
                        Re: Poker living

                        See vaheesmärgi püsitamine on ainult lisastress.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #57
                          Re: Poker living

                          See "€3k kuus on ulme" ei ole objektiivne. Kulud kasvavad üsna heas proportsioonis koos tuludega. Kui tulud kasvaks stabiilselt väga suureks (say, €100k per month), siis kulud tulevad tavaliselt vähemalt €10-15k juurde kaasa. See on üsna tihti jõuakamate inimeste tegelik kulude tase, ilma, et nad mingeid jahte või lennukeid omaks. Lihtsalt standardid muutuvad, samalaadsete asjade tarbimisel (autod, elamine, reisimine) võib eelarve keskklassi inimese omast olla vabalt 10 korda kõrgem.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #58
                            Re: Poker living

                            eile Ligi ütles, et 2k neto, siis oled keskklass.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #59
                              Re: Poker living

                              Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                              See vaheesmärgi püsitamine on ainult lisastress.

                              Psühholoogiliselt 100x parem teha vaheeesmärke lihtsalt 1 suure eesmärgi asemel.

                              Kui püstitada endale üks suur eesmärk võib see tunduda võimatuna nö nõrkusehetkedel. Väiksemad eesmärgid annavad motti/rahulolu saavutamisel.

                              Kui eesmärgid pokkeris segavad mängimist, siis ma quittiks päevapealt.

                              Comment

                              • SuusaKunn
                                Jube Noob
                                • Jun 2011
                                • 142

                                #60
                                Re: Poker living

                                Okei, ma parandan ennast, rahaliste lisaeesmärkide seadmine ei ole kuidagi mõistlik, kuna kui sa ei saavuta seda eesmärki, siis tekib ju mingi rahulolematuse tunne, milleks? Kui sa ei pidanud silmas rahalisi vaheeesmärke, siis vabandan. Mängu õppimisega seotud eesmärgid on igati positiivsed.

                                Comment

                                Working...