Poker living

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1

    Poker living

    vaadates foorumis ringi näitavad inimesed mõningaselt ulme graafikuid (minu jaoks) 5k+ kuus jne. eeldan et paljud on Pro'd st elatuvad pokkeri pealt.

    Nüüd ka küsimus, mis hetkest hakkate raha välja võtma pkr kontolt et elu elada.

    1000 BI ja siis iga kuu cashid välja mis üle jääb? vms ettevõtmine?
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Poker living

    Alates NL10 siin enamus mehi cash outinud ma pakun, muidu oleks nii mõnedki Nl100+ regid rohkem. Ja paljud praegused väga head mängijad sinna varem jõudnud.

    1000 buy ini on muidugi märg unenägu. Suuremad BR-id jäävad pigem 100 BUy ini ringi aga keskmine ikka 50-70 buy ini pakuks põhi limiidi jaoks. For living + kindlasti tagavara roll kui peaks midagi juhtuma töövahenditega, aga mis pole otseselt pokkeri kontol. + Liferoll, et kui on mõned miinus kuud, siis kuskilt ikka midagi võtta oleks.

    Ise samuti enamus cash outid micros teinud aga neid ole olnud palju ja mul pole ka poker for living ja siiani best month tagasihoidlikud 600$

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: Poker living

      Vähegi pingutav NL25reg elab üpriski ballalt juba. - regular kellel on motivatsioon ja volüümiga probleeme pole.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Poker living

        Ei soovitaks inimestel mom`s basemendist enne välja kolida kui bankroll vähemalt $15k+ ja seda eeldusel, et biiditakse mingit formaati. Alla selle on suur oht, et tekib surnud ring, kus kulutatakse sama palju/rohkem kui tegelik keskmine kuu sissetulek ja bankroll jääb ühe koha peale seisma või kahaneb.

        Näiteks br on $4-5k, kuus kulub $1,5k. Keskmine kuu profit on kuskil $2k. Need kuud, kus jooksed hästi on kõik ok, aga kui jooksed halvasti siis br langeb ja tekib lisapinge võita, kuna elatud oma BRist(kuuprofitist tegelt) - tekivad kergemini motivatsiooni ja tildiprobleemid, mis omakorda tähendab, et mängid vähem/halvemini ja eeldatav kuu kasum langeb ja probleem süveneb veelgi. Olen ise selle läbi elanud ja palju kõrvalt näinud sellist asja.

        BR peaks olema selline, et mitu kuud vähemalt pole otsest vajadust midagi juurde võita ja saab rahulikult keskenduda mängimisele ja ei pea liigselt pablama kui short-term tulemused ei ole positiivsed.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Poker living

          ^^
          Last edited by Priidix; 29.01.13, 09:06. Põhjus: cuz anduissuperhuman

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #6
            Re: Poker living

            Kusagilt lugesin ranka posti selle kohta.Seal oli ka kirjas et 6 kuu kulude raha peaks pangaarvel olema

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #7
              Re: Poker living

              see on ka kõik nii suhteline, kuidas ise arvad et parem on ja kuidas suudad olla... andu näide ka suht raske, 2k daala kuus kulutada ära peab suht hästi elama ikka, saab ka oluliselt odavamalt...

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: Poker living

                Sissetulek suureneb, suurenevad su väljaminekud ka alati. On olemas muidugi ka inimesi kes hoiavad kokku sissetuleku suurenemisel, kuid enamuse jaoks kehtib mu esimene lause. Sa võid vaesena mõelda, et rikkana ei raiska, aga raha tuleb siis tõmbad kõrgemad pöörded kohe kulutamisele peale.

                Comment

                • AshrakWhite
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 666

                  #9
                  Re: Poker living

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Alates NL10 siin enamus mehi cash outinud ma pakun, muidu oleks nii mõnedki Nl100+ regid rohkem. Ja paljud praegused väga head mängijad sinna varem jõudnud.

                  1000 buy ini on muidugi märg unenägu. Suuremad BR-id jäävad pigem 100 BUy ini ringi aga keskmine ikka 50-70 buy ini pakuks põhi limiidi jaoks. For living + kindlasti tagavara roll kui peaks midagi juhtuma töövahenditega, aga mis pole otseselt pokkeri kontol. + Liferoll, et kui on mõned miinus kuud, siis kuskilt ikka midagi võtta oleks.

                  Ise samuti enamus cash outid micros teinud aga neid ole olnud palju ja mul pole ka poker for living ja siiani best month tagasihoidlikud 600$
                  okei, ise olen okei töökohal it admin, et igakuised kulutused on kaetus ja pigem käib puhkuseraha + mänguasja raha hange. + game enjoyment. Proks ei ole kavatsust minna. volüümi ~60 k kuus planeeritud. Eks vaatab mis saab.

                  safe BR võiks siis 100BI kandis olla ehk siis NL100 kohta 10k taala.

                  Comment

                  • GMeCh1ps
                    Räme Fish
                    • Jan 2013
                    • 16

                    #10
                    Re: Poker living

                    Kui võimalik, siis soovitatav oleks enne nl100 jõudmist (ideaalis nl200) mitte välja cashoutida, sest aeg on raha ja nagu ka juba andu_andu ütles, siis väga kerge on jääda rotilõksu, kus teenid sama palju kui kulutad ning edasi liikuda on väga vaevaline. Ma oleks väga tänulik olnud, kui keegi oleks mulle mõned aastad tagasi selle selgeks teinud.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #11
                      Re: Poker living

                      +1, et ärge cashoutige nii kaua kui võimalik. See on põhileak miks paljud microst üles ei saa. Ise astusin ka totaalselt ämbrisse aasta tagasi kui kogu turnahiti välja cashisin ja bustoks panin irl. Teist korda sama viga ei tee.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #12
                        Re: Poker living

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        +1, et ärge cashoutige nii kaua kui võimalik. See on põhileak miks paljud microst üles ei saa. Ise astusin ka totaalselt ämbrisse aasta tagasi kui kogu turnahiti välja cashisin ja bustoks panin irl. Teist korda sama viga ei tee.
                        Esimesks cashoudiks on planeeritud 15% korteri sissemakse. niiet sinnani on veel mõnuga aega.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #13
                          Re: Poker living

                          Üks asi on safe bankroll, teine on see, kui sa veel edasi liikuda tahad. Ma pole tänase päevani pm sittagi veel cashoutind. Kõik raha on läinud edasi liikumisele. Üürime endiste klassivendadega korterit, see on kuni 150€ kuus talvel. Lisaks veel toit, mis on ka max 200€. Vb muud kulutused on kuni 100€ kuus. Selle raha cashoutin endale, aga mitte rohkem. Nüüd kui olen jõudnud nl1k, siis hakkan tegema esimesi cashoute, sest reaalselt pole enam eriti kuskile tõusta. nl2k on, aga seal saab actioni nkn kord kvartalis. Elan pm roti elu, sest olen endale eesmärgiks see aasta Tallinna korter ära osta. Kunagi sai mõeldud, et kui nl100 jõuab siis balla üürikorter, and stuff. Aga see läks väga kiirelt mööda ja on väga hea meel, et madalamal olles pole pm sittagi cashoutind. Nii et pm jah, soovitan soojalt järgida Andu soovitusi.

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: Poker living

                            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                            Üks asi on safe bankroll, teine on see, kui sa veel edasi liikuda tahad. Ma pole tänase päevani pm sittagi veel cashoutind. Kõik raha on läinud edasi liikumisele. Üürime endiste klassivendadega korterit, see on kuni 150€ kuus talvel. Lisaks veel toit, mis on ka max 200€. Vb muud kulutused on kuni 100€ kuus. Selle raha cashoutin endale, aga mitte rohkem. Nüüd kui olen jõudnud nl1k, siis hakkan tegema esimesi cashoute, sest reaalselt pole enam eriti kuskile tõusta. nl2k on, aga seal saab actioni nkn kord kvartalis. Elan pm roti elu, sest olen endale eesmärgiks see aasta Tallinna korter ära osta. Kunagi sai mõeldud, et kui nl100 jõuab siis balla üürikorter, and stuff. Aga see läks väga kiirelt mööda ja on väga hea meel, et madalamal olles pole pm sittagi cashoutind. Nii et pm jah, soovitan soojalt järgida Andu soovitusi.
                            +1

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #15
                              Re: Poker living

                              Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                              +1
                              ise küsin ise vastan pmts v :D

                              Comment

                              Working...