Re: Baka lõputöö seoses pokkeriga?
Ma pärast genereerin mingeid linke, kus taolist arutelu arendada ja artikleid lugeda. Kohati on see suht tricky asi, sest operatori/provideri poolt on igasugune player engamenti suurendamine nagu see underlying issue ja pole mingit ühiskondlikku kokkulepet et regi ei või nussida, aga pokerstrategys on ilgelt häid artikleid sellel teemal, kuidas reg on toa livelihood samamoodi.
Samuti on asi nii tavades kinni, et midagi uut on suht võimatu succesfully välja pakkuda, nagu näiteks double holdem partys hävis lihtsalt liiga räigelt.
Üks vendadest oli muidugi selline spetsialist ka:
Põhimõtteliselt pole vist midagi edukalt välja tulnud, kus peale formaadi või gameplay midagi muudetud oleks ja keegi ei kujuta ette, mida ta mängida tahaks, enne kui ei ole saanud seda proovida. Ja seega on seda usht võimatu normaalselt arutada, kuna tavade tõttu ei saa regiga arutada arendamist, sest üksi muutus ei tundu loogiline, ning tavamängijat enne muutus ei koti, kui ta saab seda ise proovida.
Et siis täielik crapshoot.
Pole algallikani jõudnud, aga paaris arendusega seotud twitteri feedis on igasuguseid lahedaid asju läbi käinud nagu näiteks FTP managemnedis oli olnud ilgelt pikk ja tuline vaidlus, kas Rush peaks tulema välja fast foldiga või ainult peale käe lõppu saatma uute lauda, sest vanad regid ei uskunud, et selline ilgus nagu fast fold läbi läheks.
Kujuta ette rushi nii, et pead iga käe lõpuni mängima.
Samuti ühega rääkisin samas crapshootimisest, siis rääkis, et DoNid olid samasugune random asi, mis topiti välja recreational playeritele ja keegi ei uskunud, et regid võiks seda nii hea meelega abusema hakata.
See on lihtsalt ilgelt kõva teema igatpidi.
Algselt postitas punapea
Vaata postitust
Ma pärast genereerin mingeid linke, kus taolist arutelu arendada ja artikleid lugeda. Kohati on see suht tricky asi, sest operatori/provideri poolt on igasugune player engamenti suurendamine nagu see underlying issue ja pole mingit ühiskondlikku kokkulepet et regi ei või nussida, aga pokerstrategys on ilgelt häid artikleid sellel teemal, kuidas reg on toa livelihood samamoodi.
Samuti on asi nii tavades kinni, et midagi uut on suht võimatu succesfully välja pakkuda, nagu näiteks double holdem partys hävis lihtsalt liiga räigelt.
Üks vendadest oli muidugi selline spetsialist ka:
Põhimõtteliselt pole vist midagi edukalt välja tulnud, kus peale formaadi või gameplay midagi muudetud oleks ja keegi ei kujuta ette, mida ta mängida tahaks, enne kui ei ole saanud seda proovida. Ja seega on seda usht võimatu normaalselt arutada, kuna tavade tõttu ei saa regiga arutada arendamist, sest üksi muutus ei tundu loogiline, ning tavamängijat enne muutus ei koti, kui ta saab seda ise proovida.
Et siis täielik crapshoot.
Pole algallikani jõudnud, aga paaris arendusega seotud twitteri feedis on igasuguseid lahedaid asju läbi käinud nagu näiteks FTP managemnedis oli olnud ilgelt pikk ja tuline vaidlus, kas Rush peaks tulema välja fast foldiga või ainult peale käe lõppu saatma uute lauda, sest vanad regid ei uskunud, et selline ilgus nagu fast fold läbi läheks.
Kujuta ette rushi nii, et pead iga käe lõpuni mängima.
Samuti ühega rääkisin samas crapshootimisest, siis rääkis, et DoNid olid samasugune random asi, mis topiti välja recreational playeritele ja keegi ei uskunud, et regid võiks seda nii hea meelega abusema hakata.
See on lihtsalt ilgelt kõva teema igatpidi.
Comment