Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***
Mis siin toimub? :D
€€ graphi ei postita kuna iga shot läheb perse ja nii ta BE kulgebki, isegi enam ei vaata seda vaid hoian BB´des, rahalist seisu näeb niisama konto pealt ka.
€ ja £ lauad segamini ka ja mõni päev on BB plussis aga € miinuses, pole mindsetile hea
Comment