*** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

    Suutsin mängida tervest kuust ~12 päeva, kokku 43 hrs.



    Cash: +324€
    MTT: +520€
    RB: +99€
    Kokku: €943


    Novembrikuu eesmärk on taaselustada pokkerimängimine, kuna oktoober läks ju nii soliidselt. Natukesest profitist ka ära ei ütleks.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #17
      Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

      fuk, doublepost
      Last edited by Mr_Kenny; 31.10.12, 21:27.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #18
        Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

        stars


        revolution

        Comment

        • Chevy
          FPP Pro
          • Mar 2009
          • 208

          #19
          Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

          60-100 ht husng

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #20
            Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***



            Novembris vähemalt 5000$ mänguliselt teenida. Alla selle ei sõida me enam kuhugi!

            Comment

            • juuretis
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 269

              #21
              Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Sai päris palju mängitud 24 lauda korraga mis ei tootnud eriti ja siis ofc mega cooler tuli ka veel. Lõpus väike ära teenitud heater mis loodetavasti jatkub kaua :).

              Järgmine kuu 70k kätt @ NL5 et saaksin detsembris 50$ boonuse lahti. Muidugi üritan järgmine kuu võimalikult korralikult mängida ja kasumit saada.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                Rollercoaster.jpg

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #23
                  Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  November:
                  [ ] 125h mängu
                  [ ] A-game
                  .

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #24
                    Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                    mother of god fyte,ei imesta miks su h/rate coachingu osas selline on!

                    Comment

                    • valgelendur
                      Jube Noob
                      • Oct 2012
                      • 121

                      #25
                      Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***


                      +1158rb

                      nov liikuda ülesse ja kulutada vähem kui seekuu teenisin

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #26
                        Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                        Väga, väga hull graafik, Fyte, nii edasi läheb siis varsti Eesti nr 1 grinder :)

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #27
                          Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                          Fyte graph on ülimalt motiveeriv :) GG sir.

                          Ise mängisin umbes 5h ja +200$ nii et Lol.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #28
                            Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                            Sick graph fyte.. crushing

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #29
                              Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                              Oktoobri eesmärgid:
                              - kasum <-- success, kokkuvõttes winrate 3,8bb/100 ei ole jusht eriline crusher, aga pole mõtet üle ka viriseda.. NL25 tõmbas obv kasumit maha... kirstunaela limiit minu jaoks jätan vahele selle ja alustan NL50ga
                              - voluumi üle 10k <-- success
                              Merged ja muud toredad võrgud selles osas suckivad täiega, et lihstalt ei ole FRi laudasid ja siis võtadki lahti kõik FRi lauad mis saidis on ja võitled regularide ja mõne üksiku fishiga.. rakebackid jms asjad ei kaalu seda tegelikult üle ja ei arene ka kuhugi suunas tegelikult ei ise ega ka BR... ja tiltfaktorit lisab ka see korralikult ja enda ebakindlust et kuidagi sendi limiitidest edasi ei pääse... Eile mängisin Starsis siis esialgu testiks NL50s.. persse ma ütlen.. Honey I'm home.. fcking palju parem ja kodusem tunne oli mängida.. fcking minimicro urkasaidil ajab lihtsalt tilti..

                              Naljakas on muidugi see olukord, et jälle on mu pokkerirahad kuskil kinni ehk PIVi rahad on PIVis kinni ja ootan millal cashout kohale jõuab, tükk nussimist igasugu paberite ja accountide verifitseerimisega jne.. teisest küljest on eilse seisuga FTP rahad käes.. nii et antud 'nokk-kinni-saba-lahti' olukord on pigem minu kasuks.. muidu siis kogu muchose jms võrgustike pulliga ma suutsin vahepealsest mõõnast kus mul kogu pokkeri BR (FTP'd arvestamata) oli alla 50 taala.. olukorda kus mul peale cashoutisid ja rakebacki jms kraami peaks ca 800 taala olema.. kui see kõik ükskord MB'sse jõuab siis loodan et Stars ka mingi aeg depo boonust pakub ja siis panen selle Starsi kõik.. seni on see summa seal seemnekartuliks juhuks kui peale FTP rahade cashouti doomer selga lendab ja starsis bustosse tõmban ennast..

                              FTP digimuutumine Starsiks tõi endast kaasa suht hea diili:
                              $7,2k liikus siis Starsi, vahepeal taalakurss ka tõusnud ehk suht arvestatav kopikas sealt lisaks
                              ~150k FTP punkte digimuutus 38k starsi punktideks, ei tea mida nendega peale hakata.. võibolla ostan 2x $200 instacashi boonust kui näha on et platiniumstari ei suuda hoida..
                              ironmanid jms sodi digimuutus bronzestarsist platiniumstarsiks
                              boonuseid kahjuks ei saanud, sest minu mäletamist mööda oli enne FTP kinni lendamist mul doomer kallal ja mott null.. ehk viimane kuu ma vist ei oleks nii ehk naa enam ironi kuud kätte saanud ja ma olin medalite eest imho ka juba maximaalse hulga kuid ostnud.. aga nohh.. mis seal ikka...

                              plaanid edasi:
                              5keuri kannan FTP rahadest välja... auto vajab välja ostmist või siis kinnisvara ostmist.. ülejäänud papp jääb sisse ja alustan kohe NL50s grindimist.. kasvatan papi kuskile sinna 2-3k taalani, siis NL100 vast ette.. juhul kui muidugi ei tule välja, et ma ikkagi fish olen ja ei biidi sittagi.. töö ja naise jms kõrvalt on ikkagi igakuine voluum suht marginaalne.. aga püüan selle üle 10k hoida vähemalt..

                              eelmise kuu graaf:



                              mänguga: +$92
                              rakeback: +€90
                              ----------------
                              kokku: +$208

                              Novembri eesmärgid:
                              - kasum
                              - üle NL50 ei mängi, HU'd jms asju ei mängi, aint FR
                              - kuna Starsis mängin, siis harjutada ja keskenduda table selectioniga tegelemisele
                              - voluum vähemalt üle 10k, success kui üle 15k

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #30
                                Re: *** Oktoobri graafikud - Novemri eesmärgid ***

                                HU-hyper
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Esimest korda sel aastal cashi ka
                                Hiiter?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                hyperid +1560$
                                cash +1197$
                                RB +700$
                                MTT -180$
                                kokku +3277$

                                Comment

                                Working...