*** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #16
    Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Septembri eesmärgid:
    - kasum <-- vähemalt ei olnud kahjumis, aga successiks ka ei nimetaks
    - HUSNG'dest $50 kaupa välja kanda kui seal hitin üle $60 peale BRi <-- võib successiks lugeda, $150 sai kokku välja kantud, Carboni BR bustos ja HUSNG'dega on asi mutt, rahu majas ja elu lill
    kokkuvõttes jõudsin tõdemusele, et NL25 on minu kirstunael, see on limiit mida ma kunagi ei ole biitinud, kunagi kui alles alustasin oma pokkerikarjääriga, siis oli NL25 probleemne ja NL50sse liikusin peamiselt tänu FTP depo boonustele ja rakebackile mis BRi kosutasid.. siis nüüd sama teema sisuliselt mul ka Merge networkis.. üles/alla jooks koguaeg ei suuda seda ABC'd või stabiilsust näidata.. samas pohhui... ootame FTP rahasid ja vaataks Starsi NL50ne üle, äkki seal saab pidama..

    enivei kahjumisse see kuu ei jäänud.. rakebacki prona tõin rahad koju + HUSNG'd tõid ka natukene õnne hoovi peale..

    graafik:


    mänguga: +$36
    rakeback: +€80
    HUSNG: +$150
    =============
    kokku: +$289

    seega vait olla ja edasi grindida.. vaatab.. praegu tõesti ei tea mis FTP rahadega teeb.. võibolla jätaks mingi osa Starsi et saaks seal NL50ga alustada.. aga kinnisvara ostud plaanis, siis võibolla kannan kõik välja, et mingid köögimööblid ja notaritasud jms kulud ära katta..

    Oktoobri eesmärgid:
    - kasum
    - voluumi üle 10k

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #17
      Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

      aind NL50 6max ja FR


      + ca 170$ võite kadund käte arvelt, + 533$ rb

      overall ~2477$ ehk ca 1930€

      mänguaeg 115.5h

      järgmine kuu võiks NL100 kõvasti kanda kinnitada

      septembri eesmärgid
      100h mängu - success
      70% volüümist A-game - feil
      75% volüümist mitte madalamal kui NL50 - success
      läbi lugeda üks pokkeri teemaline raamat(päris läbi ei saand) - feil
      10 kätt foorumisse postitada - success
      3e hea regulari mängu analüüs ja noted - success
      kulutused mitte üle 700€(vot ei oskagi praegu öelda,close) - +-
      profit NL50(vähemalt 2bb/100) - success

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        Veidi kahtlane jooks seekord.

        Kahtlaselt vähe käsi.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #19
          Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

          NL2 suurem osa, viimased 2k kätt NL5. Mõlemast limiidist nii ZOOM kui regular lauad. Volume väike, kuna sai tõmmeldud kooli-töö vahet, motiga oli ka probleeme. Oktoober tuleb grindimiskuu Eesmärgiks NL5 püsiasukaks saada.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #20
            Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

            HYHUSNG 7-15-30 ja lõpus ka sutsu 60seid kuid nagu näha siis ei ole veel päris valmis nendeks. Ja EVd biidin ka ilusti.
            +3238.50 98.7h kooli kõrvalt, kuid see kuu jäävad nv peod ära ja nolifen poole rohkem kindlasti. +RB ka mida ei viitsi kokku lugeda.



            E: oktoobris plaanin natuke alla ev ka joosta
            Last edited by gamblingFTW; 01.10.12, 10:09.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              Veidi kahtlane jooks seekord.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Isegi kaotamises ei biidi sind :/

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                ilmselt pole kunagi nii palju käsi ühel kuul mänginud.

                nl25 +1325
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                nl50 +1747
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                nl100 +151
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                rakebacki ca +1200

                kokku +4424$
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #23
                  Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                  HTHU
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  +2440$
                  RB, boonus +700$

                  kokku +3140$

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #24
                    Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                    Eesmärk oli ühe kuuga nl5 to nl25. Kui kannaks 75€ise cashout'i tagasi, siis oleks success (eurolaudu ei saaks ainult mängida). Deposiitide tegemine on veits loomuvastane mu jaoks, niiet 4ndal kannan juurde, kui ei saa selleks ajaks rolli kokku.

                    Sept.:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Egotsesin vahepeal ja tahtsin microsõduritest üle sõita. Oleks saanud palju paremini. Vähemalt suvega kogunenud rooste maha mängitud.

                    Okt.:
                    Kolida tagasi nl25te, tutvuda uute elanikega ja Starsile üüri maksta (100k kätt).

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #25
                      Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Brag: Ei kaotanud midagi.
                      Beat: Ei võitnud midagi.
                      Variance: ???

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #26
                        Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                        NL25/50/100 FR

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #27
                          Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***



                          Väga sitt jooks, aga siiski üllatavalt rahulikult suutsin mängida kokkuvõttes. Viimase nädala võtsin off, naisel oli puhkus, seega volume kah ok minukohta. Kahjuks pidin 30$ mängudesse alla kolima, aga usun, et peagi üleval tagasi.

                          Oktoobri eesmärk: Likvideerida üks paljudest põhjustest, mis takistab rohkem mängida.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #28
                            Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Oktoobri eesmärk: Likvideerida üks paljudest põhjustest, mis takistab rohkem mängida.
                            liiga radikaalseks ei lähe? äkki aitaks abielunõustamine või midagi

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #29
                              Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                              Veidi kahtlane jooks seekord.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Isegi kaotamises ei biidi sind :/
                              +2
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #30
                                Re: *** Septembri graafikud - Oktoobri eesmärgid ***

                                Ei hakka graphi postitama, aga ka suht sitt kuu, -1k u.

                                Comment

                                Working...