imelik küsimus , aga see mind ammu kummitanud.
kuskilt lugesin et on 20NL ,
aga full ringi alafoorumis panevad kõik NL10 jne
või nii et kui limiidist räägid siis 10NL aga kui selle limiidi käest siis NL10-ne käsi siis ?
tehke lollile selgeks.
kuskilt lugesin et on 20NL ,
aga full ringi alafoorumis panevad kõik NL10 jne
või nii et kui limiidist räägid siis 10NL aga kui selle limiidi käest siis NL10-ne käsi siis ?
tehke lollile selgeks.
Comment