NL10 või 10NL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    NL10 või 10NL

    imelik küsimus , aga see mind ammu kummitanud.
    kuskilt lugesin et on 20NL ,
    aga full ringi alafoorumis panevad kõik NL10 jne
    või nii et kui limiidist räägid siis 10NL aga kui selle limiidi käest siis NL10-ne käsi siis ?

    tehke lollile selgeks.
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL10 või 10NL

    Irw.

    Vahet pole ju. :D

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: NL10 või 10NL

      Algselt postitas BuildUp
      Irw.

      Vahet pole ju. :D

      no mul ei anna rahu igatahes

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL10 või 10NL

        Mina püüan ikka 10NL panna, vähemalt inglisekeelsetes õppevideotes nimetavad kõik coachid limiite niimoodi.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: NL10 või 10NL

          Oleneb limiidist.

          10NL=ten-en-el - kõlab palju coolimalt

          NL100=en-el-hundred - siin on see parem.

          loogish, amirite?

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #6
            Re: NL10 või 10NL

            NL10
            NL50
            NL100
            jne

            Comment

            • UdusOlevSiil

              #7
              Re: NL10 või 10NL

              Mingil imelikul põhjusel mind jubedalt häirib see, kui kirjutatakse 10NL või 100NL ehk siis NL-10 minu jaoks kindlalt. Aga tegelikult vahet ei tohiks olla muidu kumbat pidi kirjutada

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: NL10 või 10NL

                kui ma ühte teatud läbipaistvat vedelikku olen piisavalt joonud siis mul tulevad kah sellised äärmiselt olulised eluküsimused kummitama

                Comment

                • goldec

                  #9
                  Re: NL10 või 10NL

                  Algselt postitas ranka
                  Just ükspäev sõbraga arutasime, et miks on 10NL õigem, kui NL10. Tegelikult on mõlemad õiged aga 10NL tähendab blinde $0.10/0.05 aga NL10 blinde $5/10.

                  Seega 10NL peaks olema õigem ? :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: NL10 või 10NL

                    Algselt postitas goldec
                    Vahet pole kas NL10, 10NL, 1N0L või N10L :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL10 või 10NL

                      Kunagi jahusime samat teemat ühe sõbraga ja ta ütles, et 10NL on mäng blaindidega 10 senti (0.05/0.10) ja NL10 on siis mäng blaindidega 10 dollari (5/10).

                      Tegelikkuses erilist vahet ei ole ja vist on kokkulepitud standard, milleks on kindlasti 10NL! Samuti nagu on standardiks 5 KM, mitte KM 5 või vorsti letis on 1 KG hind mitte KG 1 hind.

                      Teiseks, millega eestlased julmalt eksivad on dollari standard, milleks on $5 aga 99% kirjutavad 5$. Samuti ei ole erilist vahet aga teisipidi on enamlevinud (ehk $X) ja kindlasti standartsem.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: NL10 või 10NL

                        2p2 foorumis on igatahes mingi 90% käteteema nimedes NL100, nii et pole mingi eestlaste viga.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL10 või 10NL

                          Algselt postitas lenC
                          2p2 foorumis on igatahes mingi 90% käteteema nimedes NL100, nii et pole mingi eestlaste viga.
                          Oled sa selles kindel? Lasin üle kiirelt pilguga ja 90% on 100NL, need kes kasutavad NL100 on suhteliselt tundmatud näod.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: NL10 või 10NL

                            Algselt postitas ranka
                            Oled sa selles kindel? Lasin üle kiirelt pilguga ja 90% on 100NL, need kes kasutavad NL100 on suhteliselt tundmatud näod.
                            SSNL 6-max, muu kohta ei tea

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL10 või 10NL

                              Algselt postitas lenC
                              SSNL 6-max, muu kohta ei tea
                              Vaatasin need ka üle ja ikka kasutakse XNL rohkem :) Aga see ei olegi oluline ja üleüldse ei ole see nii tähtis, kas ta on XNL või NLX. Tuleks kirjutada nii, kuidas endale mugavam/harjunud on, sest kõik saavad aru ju, mida mõeldakse.

                              Comment

                              Working...