kui chati midagi kirjutan siis lööb kirja you may not chat at this time as your chat feautre has been disabled.
Kas kellegil lööb veel sellist jama ette? Ja kuida sellest vabaneda?Tänan!
Kas kellegil lööb veel sellist jama ette? Ja kuida sellest vabaneda?Tänan!
Comment