unibet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • poker69
    Räme Fish
    • Nov 2008
    • 22

    #1

    unibet

    kui chati midagi kirjutan siis lööb kirja you may not chat at this time as your chat feautre has been disabled.
    Kas kellegil lööb veel sellist jama ette? Ja kuida sellest vabaneda?Tänan!
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: unibet

    Algselt postitas poker69
    kui chati midagi kirjutan siis lööb kirja you may not chat at this time as your chat feautre has been disabled.
    Kas kellegil lööb veel sellist jama ette? Ja kuida sellest vabaneda?Tänan!
    Pole küll kunagi unibetis mänginud aga tundub, et millegipärast on chat blokeeritud. Äkki oled midagi teinud chatis, mida ei tohiks? ;D

    Comment

    • lenin
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 133

      #3
      Re: unibet

      kui eesti keeles lobiseda siis hakkab hoiatama. kui jätkad veel eesti keeles siis blokib. only english

      kuidas vabaneda - ei tea, peab vast supporti tüütama ja lipitsema

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: unibet

        Algselt postitas poker69
        kui chati midagi kirjutan siis lööb kirja you may not chat at this time as your chat feautre has been disabled.
        Kas kellegil lööb veel sellist jama ette? Ja kuida sellest vabaneda?Tänan!
        Chat blokeeritud ja chati blokeering mistahes microgamingu toas laieneb edasi kõikidele microgamingu tubadele. Näiteks said chat banni TrioBet'is siis ei saa enam chatti kasutada mitte üheski prima toas - ei unibetis, nordicbetis, pokerhostis jne.

        Chati tagasi saamiseks saada kiri oma pokkeritoa klienditoele, nad tegleevad probleemiga edasi või annavad edasised juhised.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #5
          Re: unibet

          Kus Unibeti käsi saab convertida?
          On kellegil ideid?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: unibet

            Algselt postitas rohelinekonn
            Kus Unibeti käsi saab convertida?
            On kellegil ideid?
            Proovi: weaktight.com

            Samuti punkt käe postitamise reeglitest (http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,535.0.html
            )
            • 2. Kindlasti konverteeri oma käsi, kui võimalik.
              Kätt, mis on kopeeritud otse hand historyst ja postitatud foorumisse on väga raske lugeda. Eriti raske on lugeda ja arvutada poti suurust, kui palju on vastasel stacki järgi või kui palju on callida jne. Lugemise lihtsustamiseks on loodud pokkerikäte konverterid.

              Selle foorumiga ühildub FlopTurnRiver.com käe konverter, mis toetab enamus pokkeritubade käte formaati. Konverter asub aadressil: http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php. Kahjuks antud konverter, ei toeta Prima (s.h. ka TrioBet'i käsi) ja OnGame võrku käsi. Siis Prima ja Ongame võrgu käte konverteerimiseks soovitan weaktight.com konverterit. Selle konverteri miinuseks on, et seda on halvem lugeda, konverteerimiseks peab kasutajaks registreeima ning ta ei ühildu 100%-liselt meie foorumiga -- see tähendab, et kaardid peate pärast käsitsi enne postitamist ümber muutma.

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: unibet

              Algselt postitas ranka
              Chat blokeeritud ja chati blokeering mistahes microgamingu toas laieneb edasi kõikidele microgamingu tubadele. Näiteks said chat banni TrioBet'is siis ei saa enam chatti kasutada mitte üheski prima toas - ei unibetis, nordicbetis, pokerhostis jne.
              Vale vastus!

              Kui mul trios bänn oli, siis unibetis sain chattida ja mujal ka vist!

              Comment

              • UdusOlevSiil

                #8
                Re: unibet

                Mina küll ei saanud, kui triost bänni sain.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: unibet

                  Algselt postitas rankapoeg
                  Vale vastus!

                  Kui mul trios bänn oli, siis unibetis sain chattida ja mujal ka vist!
                  Sinu account oli imelik.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: unibet

                    Algselt postitas rankapoeg
                    Vale vastus!

                    Kui mul trios bänn oli, siis unibetis sain chattida ja mujal ka vist!
                    Mina ei saa. Ja vist ei taha ka enam. Lähimal ajal pole plaanis kliendituge tüüdata. Kuigi teinekord tekib tunne, et tahaks poisse õrritada laudades peale seda kui nad järjekordselt tänu mu avatarile pöördesse lähevad ning ütlevad, et "you are so beautiful face, i call. i wonna see your cards" ja "what a woman" jms...

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #11
                      Re: unibet

                      Algselt postitas Keiss
                      Mina ei saa. Ja vist ei taha ka enam. Lähimal ajal pole plaanis kliendituge tüüdata. Kuigi teinekord tekib tunne, et tahaks poisse õrritada laudades peale seda kui nad järjekordselt tänu mu avatarile pöördesse lähevad ning ütlevad, et "you are so beautiful face, i call. i wonna see your cards" ja "what a woman" jms...
                      Ikka leidub seliseid tohmaneid veel ve :D?

                      Comment

                      Working...