Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***
Kuna mul uus arvuti siis pole mul eriti käsi seal ja veebruaris peaaegu ei mängind üldse FL
EDIT: mingit graafikut võid vaadata pokertableratingust fulltilti oma nimi HitTheDeck-EST aga viimaselajal pole fulltilt põhi mängukoht olnud
Algselt postitas BuildUp
EDIT: mingit graafikut võid vaadata pokertableratingust fulltilti oma nimi HitTheDeck-EST aga viimaselajal pole fulltilt põhi mängukoht olnud




Comment