*** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marks111
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 111

    #46
    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

    Algselt postitas BuildUp
    Huvi pärast tahaks su fixed limiti kuu graphi näha
    Kuna mul uus arvuti siis pole mul eriti käsi seal ja veebruaris peaaegu ei mängind üldse FL
    EDIT: mingit graafikut võid vaadata pokertableratingust fulltilti oma nimi HitTheDeck-EST aga viimaselajal pole fulltilt põhi mängukoht olnud

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #47
      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

      On ikka tahtmist NL10'sse tagasi minna. :D

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #48
        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

        Roll kuuesaja peale saada ja hakata mängima 1/2$ LO8

        praegu eiran managementi, aga kõrgemale enam
        niisama ei roni


        leake olen sitaks täis toppinud, aga sittakanti rohkem veel tegeleda sellega

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #49
          Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

          Algselt postitas Marks111
          Märtsi eesmärk minna üle fixet limit 3/6 playerist NL holdemi playeriks(NL10) :) :) :)
          Alguses mängisin ka fixed limitit 1/2 ja 2/4 blindidega lõpupoole ja alustades NL mängimist samuti nl10 pealt uuesti ;D

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #50
            Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

            Algselt postitas TIGRANO
            Alguses mängisin ka fixed limitit 1/2 ja 2/4 blindidega lõpupoole ja alustades NL mängimist samuti nl10 pealt uuesti ;D
            Ma lõpetasin FL 1/2 full ringis ja alustasin NL25 6-maxis.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

              Algselt postitas tdx
              Ma lõpetasin FL 1/2 full ringis ja alustasin NL25 6-maxis.
              6maxis ehk natuke raskem kohaneda, kui full rings, aga ausaltöeldes FL ja NL vahe on ikka väga suur.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #52
                Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                Algselt postitas TIGRANO
                6maxis ehk natuke raskem kohaneda, kui full rings, aga ausaltöeldes FL ja NL vahe on ikka väga suur.
                jup üks vend oli täna lauas kes ütles et mängib peamiselt limitit ikka täielik fish :D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #53
                  Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                  Algselt postitas Codecci
                  EDIT:
                  * any + is good FAIL
                  * NL200 jääda SUCCESS
                  * võimalikult vähe käsi mängida dno


                  Esimene miinuskuu kuskil aasta aja jooksul. Lisaks:
                  Live: -420$
                  Pacificu päevaturniirid: -420$
                  Stakemised: -580$
                  Prop betid: +75$ (selle üle olen tõsiselt uhke, lenC 'iga panime vahele, et 300 postitust peab märtsikuu jooksul vähemalt 2+2 's tegema, kui üks failib peab teisele 75$ maksma :))
                  Flippamised: -200$ (obv flippisin lenC 'iga kohe selle 75$ peale ja kaotasin)
                  Rakeback: +300$

                  Seis kokku: -1350$

                  Aprillikuu eesmärk:

                  TABLE SELECTION

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                    Algselt postitas Codecci


                    Esimene miinuskuu kuskil aasta aja jooksul. Lisaks:
                    Live: -420$
                    Pacificu päevaturniirid: -420$
                    Stakemised: -580$
                    Prop betid: +75$ (selle üle olen tõsiselt uhke, lenC 'iga panime vahele, et 300 postitust peab märtsikuu jooksul vähemalt 2+2 's tegema, kui üks failib peab teisele 75$ maksma :))
                    Flippamised: -200$ (obv flippisin lenC 'iga kohe selle 75$ peale ja kaotasin)
                    Rakeback: +300$

                    Seis kokku: -1350$

                    Aprillikuu eesmärk:

                    TABLE SELECTION



                    Meil lõppes Märts ja algas aprill ning Märtsi Graafikud ja Aprilli eesmärgid leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1230.0.html

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #55
                      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      - mitte bustoks minna bonanza
                      - 60K kätt ütleks bonanza 53K ei ole kerge seda unibetis teha aga koos Toweri kätega ajab 60k
                      - 5000+ VIP punkti bonanza
                      - hoida $ 10BB/100 Unista edasi see pole võimalik minu jaoks arvasin liiga palju endast
                      - Poker mind set läbi lugeda jap ei jõudnud FAIL
                      - Parandada mängu kõvasti bonanza ja FAIL sain oma modjo tööle aga tiltasin ikkagi maha osa
                      - juua nii vähe kui võimlik (ilma ei saa sest vahest ühiskond nõuab napsutamist kah) TOTAALNE FAIL
                      graafiku lõpp on see kus NL20 läksin proovima NL50 ja sain paar badbeati mille peale kohe tildis ja lammutama. Pole veel valmis sinna minema ja ega BR kah ei lubanud aga tahtsin proovida.
                      Kuu alguses ei leidnud oma mängu tiltasin vahepeal ja siis teist korda ei pidanud käed vastu mille peale oli veel vaja tildata, aga siis võtsin ennast kokku ja hakkasin mängima ja foldima kah ning tulemused kohe rääkisid enda eest. Ehk suudan uuel kuul ennast vaos hoida





                      muidu olen rahul sest arengut näen endas

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                        Teema lukku, kuna kasutajad postitavad kuu aega vanasse teemasse graafikuid.

                        Õige ja päevakohase teema leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1230.0.html

                        Comment

                        Working...