Re: Elu
Jah tõsi aga mu point oli ju selles, et kindel tulevik/olevik >>>>>>>>>> uus auto. Mis ma selle turvalise autoga teen, kui elan samal ajal üürikorteris, söön kiirnuudleid ning elan palgapäevast palgapäevani.
Algselt postitas TIGRANO

Comment