Mul paar küsimust
1) kui oled elu kutseline pokkeri mängija siis vahest ei püruugi + jääda ,aga kuidas siis elad üür vesi elekter jnejne?
2) kas peab mängima tõesti igapäev et tulla ots-otsaga kokku
3) kuidas teie(elukutselised)oma eluga toime/rahul olete?
Tänan
1) kui oled elu kutseline pokkeri mängija siis vahest ei püruugi + jääda ,aga kuidas siis elad üür vesi elekter jnejne?
2) kas peab mängima tõesti igapäev et tulla ots-otsaga kokku
3) kuidas teie(elukutselised)oma eluga toime/rahul olete?
Tänan
Comment