WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #242
      Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

      Brad Booth ME-l parasjagu 2. päeval 146K chipiga 15. kohal. Lunis kelleltki stake välja?

      Comment

      • V4LDO
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 229

        #243
        Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

        teda backiti jah 100k eest WSOPile

        Comment

        • Foux
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 486

          #244
          Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

          Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
          teda backiti jah 100k eest WSOPile
          Tundub, et degen pole see aasta veel cashinud. WSOPi kodukal vähemalt pole peale 2008 aastat tal ühtki cashi.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #245
            Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

            lege booth vs ivey tuli meelda:

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #246
              Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

              Booth istus täna minu kõrval lauas...oleks võinud öelda,et:"poja, kui bustosse lendad, siis võid mu õlale nutta..." lol

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #247
                Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

                States113Svyatoslav Belyaev450,000 -Tallinn-Estonia. for real? sellise nimega eestlane võib isegi olemas olla

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #248
                  Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Booth istus täna minu kõrval lauas...oleks võinud öelda,et:"poja, kui bustosse lendad, siis võid mu õlale nutta..." lol
                  oleks sahtel tühi ka olnud

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #249
                    Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    States113Svyatoslav Belyaev450,000 -Tallinn-Estonia. for real? sellise nimega eestlane võib isegi olemas olla
                    Kinnitatud ja for real!
                    Kui tahate siis saan intervju anda, aga praegu olen amerikas

                    Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...tm#post-178180

                    Comment

                    Working...