Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
Collapse
X
-
Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
Tundub, et degen pole see aasta veel cashinud. WSOPi kodukal vähemalt pole peale 2008 aastat tal ühtki cashi.Algselt postitas V4LDO Vaata postitustteda backiti jah 100k eest WSOPile
Comment
-
Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
lege booth vs ivey tuli meelda:
Comment
-
Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
Booth istus täna minu kõrval lauas...oleks võinud öelda,et:"poja, kui bustosse lendad, siis võid mu õlale nutta..." lol
Comment
-
Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
oleks sahtel tühi ka olnudAlgselt postitas hotcocacola Vaata postitustBooth istus täna minu kõrval lauas...oleks võinud öelda,et:"poja, kui bustosse lendad, siis võid mu õlale nutta..." lol
Comment
-
Re: WSOP 2012 Railing: Eile algasid pokkeri maailmameistrivõistlused
Kinnitatud ja for real!Algselt postitas udikaz Vaata postitustStates113Svyatoslav Belyaev450,000 -Tallinn-Estonia. for real? sellise nimega eestlane võib isegi olemas olla
Kui tahate siis saan intervju anda, aga praegu olen amerikas
Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...tm#post-178180
Comment
TC
Comment