Deep Stack Open Marrakech

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #106
    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Palju €?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #107
      Re: Deep Stack Open Marrakech

      Kuidagi kehvasti kukkus lõpp välja.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #108
        Re: Deep Stack Open Marrakech

        üsna rõve setup lõpus ikka, gg.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #109
          Re: Deep Stack Open Marrakech

          eure tuli tegelt vähe, mina sain ca 800€, priit 1000€.
          suurtest rahadest jäime seekord välja.

          järgmine turna on juba 2-3juuli @pärnus, peale mida augusti alguses ept tln main event.

          aga tõenäoliselt nurume pajumaalt oktoobri lõpus dublinis toimuva irish winter festivali 1000€ main evendi välja nö preemiaks :D:D

          tuju on hea, nalja sai lõpuks sitaks :D, nüüd nottima

          tänud kaasaelajatele, loodetavasti oli lõbus.
          esmaspäeva hommikul stardib easyjet londonisse ja sealt juba air balticuga tlnasse.


          btw, viimane käsi, mu plaan läks ideaalselt täide, ehk järgi callida stackleaderi raise. Olin suht kindel, et tagant tuleb shove vms, sest laud kubsises "sygelejatest". Sain shove, calli ja ise shoveda...kahjuks cooleri otsa :==)
          samas, järjekordne cash...mmm

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #110
            Re: Deep Stack Open Marrakech

            http://www.einnews.com/pr-news/45968...-2011-schedule

            Comment

            • KraindOnMaind
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 228

              #111
              Re: Deep Stack Open Marrakech

              mincash prode foorum võiks olla ka

              Comment

              • dnbom
                Räme Fish
                • Mar 2011
                • 16

                #112
                Re: Deep Stack Open Marrakech

                lõpp oli mis oli aga huvitav oli jälgida ,gl edasiseks :)

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #113
                  Re: Deep Stack Open Marrakech

                  TV3 kolmas videopäevik: http://www.tv3play.ee/play/249638/?autostart=true

                  Comment

                  • your_naked_mom
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 212

                    #114
                    Re: Deep Stack Open Marrakech

                    kuld

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #115
                      Re: Deep Stack Open Marrakech

                      "Kohalikud regularid lähevad meie pärast kaklema" hahah :D

                      LOL, rusikaga ei lööda, aga telliskiviga- no problemo.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #116
                        Re: Deep Stack Open Marrakech

                        irw nagu naised lasid. lmaooooooooooooo.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #117
                          Re: Deep Stack Open Marrakech

                          tore ülevaade :) hea, et mincashgi tuli tbh:)

                          Comment

                          • MichelsonT
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 113

                            #118
                            Re: Deep Stack Open Marrakech

                            kui kõik hästi läheb ja suudan gigaaeglase neti teel jupi kaupa videofailid ära saata, siis peaks õhtul olema TV3 uudistes eilse turniiripäeva kokkuvõte.

                            Comment

                            • Carl
                              FPP Pro
                              • Jul 2010
                              • 213

                              #119
                              Re: Deep Stack Open Marrakech

                              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                              "Kohalikud regularid lähevad meie pärast kaklema" hahah :D

                              LOL, rusikaga ei lööda, aga telliskiviga- no problemo.
                              x2

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: Deep Stack Open Marrakech

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                eure tuli tegelt vähe, mina sain ca 800€, priit 1000€.
                                suurtest rahadest jäime seekord välja.

                                järgmine turna on juba 2-3juuli @pärnus, peale mida augusti alguses ept tln main event.

                                aga tõenäoliselt nurume pajumaalt oktoobri lõpus dublinis toimuva irish winter festivali 1000€ main evendi välja nö preemiaks :D:D

                                tuju on hea, nalja sai lõpuks sitaks :D, nüüd nottima

                                tänud kaasaelajatele, loodetavasti oli lõbus.
                                esmaspäeva hommikul stardib easyjet londonisse ja sealt juba air balticuga tlnasse.


                                btw, viimane käsi, mu plaan läks ideaalselt täide, ehk järgi callida stackleaderi raise. Olin suht kindel, et tagant tuleb shove vms, sest laud kubsises "sygelejatest". Sain shove, calli ja ise shoveda...kahjuks cooleri otsa :==)
                                samas, järjekordne cash...mmm

                                Hea töö turkal aga avalikult ma eriti ei räägiks oma "businesplaanide kööginurgast". nurume pajumaalt preemiaks, lol. Pajumaa asemel ma saadaks sellise jutu eest teid karistuseks siberisse freerolli mängima, kus esikoht saab karunahkse kasuka. Kulub siberis talvisel ajal marjaks ära.

                                Comment

                                Working...