Deep Stack Open Marrakech

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MichelsonT
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 113

    #76
    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Coca ja Paavo laud löödi lahku. Arvasin, et neil on selle üle heameel, sest Paavo saab nüüd ka stealima hakata, kuid Coca ütles, et just hakkas laud käppa saama. Ega nad mõlemad just rõõmsate nägudega polnud. Patricut nägin ka vilksamisi, kui talle hunnik nuppe ette lükati.

    Comment

    • MichelsonT
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 113

      #77
      Re: Deep Stack Open Marrakech

      kusjuures see tatoo mees on ülishort. Jälgin teda silmanurgast ja loodetavasti valdab inglise keelt ja saab temaga inteka teha. Kas seda teles ka näidata, tuleb kaaluda. Kui lugeda, mida näiteks õhtulehe kommijad pokkerist arvavad (eilse loo kommentarid), siis ajab see suisa muigama. Ikka see sama jutt, et kuradi hasartmängusõltlased.

      Comment

      • MichelsonT
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 113

        #78
        Re: Deep Stack Open Marrakech

        Sain tattoo mehega inteka tehtud. Mina inglise keeles küsin, tema prantsuse keeles vastas. Ega ma aru ei saanud, millest rääkis :)
        Aga halvad uudised ka...
        Paavo out...
        Esimene käsi JJ vs AK, K flopis.
        Teine käsi oli eriti haige, kui ta shoves TT ja sai calli T9. Flopis vastasel reatõmme ja turn 6 tõi vastasele ka rea. Intervjuu ajal Paavo talitses end, kui kaamera kinni panin, siis oli ta ikka väga närvis ja pildus X-sõnu. Ega midagi. 51/250

        Comment

        • MichelsonT
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 113

          #79
          Re: Deep Stack Open Marrakech

          Paavo tõmbas kohe minema ka. Seega olen ikka üksi. Jõudsin laua juurde, kui Coca ees polnud nupe. Mõtlesin, et mida f. Õnneks olid nupud keskel ja coca sai turnis saadud mastiga duubli. Vastas AK, A flopis ja K riveris. Cool Coca!!!
          48/250 ja kohe hakkab level 17 8k/4k/1k
          11 rahadeni.
          Last edited by MichelsonT; 25.06.11, 18:23.

          Comment

          • MichelsonT
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 113

            #80
            Re: Deep Stack Open Marrakech

            Patrickul 460K, cocal 260K. Avarage 260K
            47/250

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #81
              Re: Deep Stack Open Marrakech

              Uude lauda. Mul paremal käel short shoves 42k, mul AQo, call. Tal TT. Flopp TXX, samas runnerisse lykati mõnituseks A, A. Mul jäi alles 130.

              Paar kätt edasi, sakslane avab COst 18000, ma BB 6000ga, 67 ruutust. Otsustan callida ja commitida end sobiva flopiga. Flop tuleb Kd Qd 2c. Ma chk, ta kiirelt pihuga ca 35k, ma natz tangin ja shoven, ta snap ja näitab As Ks. Turn 9d ja poisid SÕIDAMEEEEEE, yle EV duubel. Kaks steali otsa ja hetkel: 279 000.

              Mängijaid alles 46.
              Priidul 440k

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #82
                Re: Deep Stack Open Marrakech

                Uude lauda. Mul paremal käel short shoves 42k, mul AQo, call. Tal TT. Flopp TXX, samas runnerisse lykati mõnituseks A, A. Mul jäi alles 130k.

                Paar kätt edasi, sakslane avab COst 18000, ma BB 6000ga, 67 ruutust. Otsustan callida ja commitida end sobiva flopiga. Flop tuleb Kd Qd 2c. Ma chk, ta kiirelt pihuga ca 35k, ma natz tangin ja shoven, ta snap ja näitab As Ks. Turn 9d ja poisid SÕIDAMEEEEEE, yle EV duubel. Kaks steali otsa ja hetkel: 279 000.

                Mängijaid alles 46.
                Priidul 440k

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #83
                  Re: Deep Stack Open Marrakech

                  Hea töö poisid, andke minna

                  Comment

                  • MichelsonT
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 113

                    #84
                    Re: Deep Stack Open Marrakech

                    Btn raiseb. Patrick oli vist SB ja kütab 40k reraise. Flop risti 9, poti 5 ja ruutu 10. Patrick lükkas flopil nuppe vist 45K. Vastane sisuliselt insta callib. turn ärtu J. Patrick veidi mõtleb ja shoveb. Vastane keerutab nuppe ja foldis. Patrick viskab lehed lauale: A8. Ehk turnil reatõmme. Vastane koputab lauale ja ütleb Patricule, et "you are good player!"
                    44/250 ehk 7 rahani
                    Patricul 550k, cocal 240k, avarage 284k
                    Paavo tagasi saalis
                    tegin laudadele tiiru peale. Umbes 4 shorti on alles, kel väiksem stack kui 100k.
                    patrick uuris, et kas nüüd tuleb söögipaus. Ütlesin, et kaks levelit veel, oli selle peale pettunud. Aga hea on see, et tal on söögiisu tulnud, järelikult enesetunne hea. Minul kolmas paastupäev.
                    Last edited by MichelsonT; 25.06.11, 18:57.

                    Comment

                    • MichelsonT
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 113

                      #85
                      Re: Deep Stack Open Marrakech

                      Patricul on kaasas raamat Herman Sergo "Randröövel" Ütles, et pole täna seda lahti teinud. Märkis, et pole pärast A8st ühtki kätt mänginud.

                      Comment

                      • MichelsonT
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 113

                        #86
                        Re: Deep Stack Open Marrakech

                        Patricu laud. Patrick avab ja gigastack sb callib. Flop on numbrid (kaks mastikaarti). Check-check. Turn toob lauale kolmada mastikaardi. Sb bet 25k, Pat foldib. SB näitab 33, flopis oli ka 3.
                        Patricu laud. Maas on miski 8TJ6. BB shoveb umbes 200k, patrick vangutab pead ja foldis. Tal ülekaardid ja kahte otsa reatõmme. Foldib ka teine mees. BB viskab lahtiselt kaardid lauale - 86. Laud plaksutab. Võidumees tõuseb lauast ja ainult ohkab ja kõnnib korraks saalist välja.
                        Last edited by MichelsonT; 25.06.11, 19:23.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #87
                          Re: Deep Stack Open Marrakech

                          Kahju Paavost, palju BB on?

                          Comment

                          • MichelsonT
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 113

                            #88
                            Re: Deep Stack Open Marrakech

                            break 10 minutit. Siis hakkab level 18. 12k/6k/1k, 42/250
                            Coca on 150k peal. Patrick, pakun, et 500k peal. avarage 300k

                            Comment

                            • MichelsonT
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 113

                              #89
                              Re: Deep Stack Open Marrakech

                              coca u 130K peal. 5 rahadeni.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #90
                                Re: Deep Stack Open Marrakech

                                Davai fishid, tooge rahad koju!

                                Comment

                                Working...