Deep Stack Open Marrakech

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Mängijaid alles 65. Rahasid saab 39, viimane 8900 kohalikku, ehk ca 890€. Esikohale ca 335000 ehk 33000€

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #62
      Re: Deep Stack Open Marrakech

      Mängijaid alles 65. Rahasid saab 39, viimane 8900 kohalikku, ehk ca 890€. Esikohale ca 335000 ehk 33000€

      Comment

      • MichelsonT
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 113

        #63
        Re: Deep Stack Open Marrakech

        Õnneks läheb eestlastel hästi. Siiski on ees veel pikk tööpäev, sest mängitakse hoolimata mängijate arvust 11 levelit. praegu alles lõppemas 4s. Seega 8 tundi koos tunnise õhtusöögiga on veel ees! Unetud saavad Eesti aja järgi kaasa elada kella 3.30ni :)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #64
          Re: Deep Stack Open Marrakech

          Bb on 13min veel 5000, ja siis 6000. Aga agrod on tagasi hakanud tõmbama, obv rahad tulemas ja BB-sid pole nii palju (preflop mängux läheb). Teada tuntud tõde,et praegu on suht õige aeg käiguvahetuseks... :). Just algas 300€ne sideevent. Btw,siin on ka featured table,väga ilus,suur ja punane, kuid seda pole veel käima pandud...

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #65
            Re: Deep Stack Open Marrakech

            Bb on 13min veel 5000, ja siis 6000. Aga agrod on tagasi hakanud tõmbama, obv rahad tulemas ja BB-sid pole nii palju (preflop mängux läheb). Teada tuntud tõde,et praegu on suht õige aeg käiguvahetuseks... :). Just algas 300€ne sideevent. Btw,siin on ka featured table,väga ilus,suur ja punane, kuid seda pole veel käima pandud...

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #66
              Re: Deep Stack Open Marrakech

              tv3 klipp oli ülihea!!!

              Comment

              • MichelsonT
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 113

                #67
                Re: Deep Stack Open Marrakech

                coooool!!!!!

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #68
                  Re: Deep Stack Open Marrakech

                  Hoian täna öösel teie tegemistel silma peal ja pöidlaid pihus, niiet võimalikult palju infot ootaks tänasest päevast :D. Aga tänud Tarmole juba ette ära.

                  Comment

                  • MichelsonT
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 113

                    #69
                    Re: Deep Stack Open Marrakech

                    Paus. Minu kõrval on Patrick ja panen jooksvalt kirja, mida ta räägib: "Minuni folditi sbni, mul on AA, panen kümme kilo. BB raiseb 30 peale, tal stack ainult 70K, panen ai, ta foldib (naerab). Second paari valuebettisin korra ja sain halvema käest calli. viimane käsi oli 80k pot. Mul KQ, callin minraise. Flopp TT9, check callin 11k, turn on K, toob masti ka maha. Checkitakse läbi ja riveris panin 22k ja muckis. Enesetunne on oluliselt parem."

                    Comment

                    • MichelsonT
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 113

                      #70
                      Re: Deep Stack Open Marrakech

                      Sain Paavo ka arvuti juurde ja tema muljed: "Mina ei tea, tundub, et agrod on kinni kiilunud. Sain natuke stacki lisa. praegu 150k, coca vasakul käel, tema blindi pole stiilinud, pigem ajab närvi üks calling station, kes callib kõike. Praegu 25BB, tuleb olla valvel."
                      Hakkas level 15. 64/250. Blinds 3K/6K/1K.

                      Comment

                      • MichelsonT
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 113

                        #71
                        Re: Deep Stack Open Marrakech

                        coca lükkas "vargale" BBlt AI vastu. Ja sai tõhusat stackilisa :) Ütles mokaotsast, et A kõrgega.

                        Comment

                        • MichelsonT
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 113

                          #72
                          Re: Deep Stack Open Marrakech

                          Laudades mängib ka üks tõeline pokkerimees! Mõtlen, et peaks tal paluma söögipausil t-särk ära võtta. Aga nii palju, kui on näha, siis käsivarred on täis tatoveeritud igasugu kaarte ja maste. Peapeale on tatoveeritud suurelt ärtu kuningas ja ärtu 6!

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #73
                            Re: Deep Stack Open Marrakech

                            Nõiaints w

                            Comment

                            • MichelsonT
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 113

                              #74
                              Re: Deep Stack Open Marrakech

                              55/250. Rahadeni veel 18!

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #75
                                Re: Deep Stack Open Marrakech

                                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                                Nõiaints w
                                Heh, esimene mõte oli sama:)
                                Samas pea peale "but they were suited" kaardid tatoveerida on ikka klass omaette.
                                Mina tulevikus ilmselt kui veel purjus peaga tatoveerimissalongi peaks sattuma://

                                Comment

                                Working...