Deep Stack Open Marrakech

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MichelsonT
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 113

    #16
    Re: Deep Stack Open Marrakech

    jõudsin Priidu laua juurde, kui igavesti priske žetoonihunnik talle ette lükatakse. Küsin, et palju tal on, ta küsib omakorda: "Bluffisin, kas nägid?" Vastan eitavalt. Tal stack 140K. Hookuspookusel on kuskil 100K. võimalik, et enne oli misclick, kui tema stacki pidasin väikeseks.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #17
      Re: Deep Stack Open Marrakech

      sounds like pwning SNs

      Comment

      • MichelsonT
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 113

        #18
        Re: Deep Stack Open Marrakech

        paus 10min. Unetute jaoks on tulemas veel kaks levelit, millele kaasa elada!
        78/127 players left.

        Comment

        • MichelsonT
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 113

          #19
          Re: Deep Stack Open Marrakech

          kurat, siin turnal kukub inimesi välja ikka üliharva. Praegu alles veel 75/127.
          Raigol 120k, Umbes 150k on Priidul. Ütles enne, et ilusasti oli tal nelik kinni makstud. Paavo käte vahelt stacki ei näinud. 100k on kindlasti. Pookusel 50K. Mäng on aga ikkagi nii deep. Blinds 800/1600/200.

          Comment

          • MichelsonT
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 113

            #20
            Re: Deep Stack Open Marrakech

            Hookuspookus tegi positsioonilt reraise vasakul käel istuvale mängijale. Flopis vastane check-callis pookuse panuse, Turnil check-callis ja riveril vastane check. Hookuspookus panustas üsna jõhkralt ja nii kui vastane callis, koputas Pookus tunnustavalt enne kaartide avamist lauale. Sisuliselt bluffis Hookuspookus ära üle poole stacki. Kuskil 30k on tal veel alles. Priidul ligi 200K. Ta tervis tundub ikka väga sant, sest nüüd ta juba nuuskab rätikusse. Paavo tiksub umbes 150 peal.

            Comment

            • MichelsonT
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 113

              #21
              Re: Deep Stack Open Marrakech

              Jõudsin laua juurde, kui Raigole hüüti time. Raigol oli sees vist mingi 4-5k ja mingi monsterstack oli lükanud preflop AI. Raigo mõtles ja mõtles ja foldis. Vastane näitas ATo. Raigo ütles, et tal oli 99. Seega coinflip. Arvan, et Raigol polnud mingit põhjust oma stackiga riskida. Esimese päeva lõpuni 44minutit. 71/127

              Comment

              • MichelsonT
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 113

                #22
                Re: Deep Stack Open Marrakech

                hookuspookus:

                1 eestlane out. Teen kiire ülevaate mängupäevast.

                35 min enne päeva lõppu välja prantsatada ei ole just kõige meeldivam tunne ja väga analüüsida ei ole jõudnud. Üldiselt oma MTT oskused on puudulikud. Liiga julgelt sai paugutatud ja selle taha asi jäigi. Päeva esimene pool oli tore agroda, laud oli suht fishine ja üritasin stacki kiirelt üles pumbata. Rollecoastisin 30-80k peal. Peale õhtut olid suured kalad välja söödud ja mina korraliku ampsu neist ei saanudki. Üldiselt oli asi veel kontrolli all kui ~110k pealt alla kärisesin ühe rumala movega alla 75k peale. Sealt siis
                hakkas riburada vaikselt neid nuppe minema. Flopid mööda, bluffid tühja. Üldine kaardijooks oli nigel, aga põhiprobleem oli ikka tuimalt stacki bluffimine. Pealtvaataja arvab, et ma mängisin liiga palju. Eks sai tõesti LAGitud. Teised poisid mängivad veel jõudsalt edasi ja teise päevani 10 min.
                Key käsi lausa häbenen üles panna. Peale 9h mängu väsimus võtab oma ja sai kaks ränka viga tehtud.


                Välja droppisin 10BB sb KT vs bb AK.
                Tilti ajab kui uimane see turniirimäng on.
                Paavo: 112K
                Patrick: 169K
                coca: 85K

                Comment

                • MichelsonT
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 113

                  #23
                  Re: Deep Stack Open Marrakech

                  Esimene mängupäev läbi.
                  Coca: 86K
                  Patrick: 205K
                  Paavo: 106
                  Avarage 104K, players left 61/127.
                  Mina mängin homme ja teised homme puhkavad.
                  Side lõpp, tänan et lugesite. Kell saab kaks ja parasaeg on hüpata basseini ja teha paar õlut!

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: Deep Stack Open Marrakech

                    Väga põnev lugeda ja kas seal tv3-s ka midagi uut teist näidatud?

                    Comment

                    • MichelsonT
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 113

                      #25
                      Re: Deep Stack Open Marrakech

                      Saatsin loo TV3e ära. Praegustel andmetel peaks lugu täna õhtul uudistesaates ka eetris olema! Lugu keskendub eestlaste tervisehädadele. Polnud mõtet turniirikäiku või mingeid käsi näidata, sest keskmine televaataja nagunii pokkerist aru ei saa.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #26
                        Re: Deep Stack Open Marrakech

                        peoga söe tablete alla ja korras :D

                        Comment

                        • MichelsonT
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 113

                          #27
                          Re: Deep Stack Open Marrakech

                          Esimene break. 2h seljataga, players left 109/110. mul stack 56 000, algstack oli 50K

                          Comment

                          • Paju99
                            Olybeti Esindaja
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #28
                            Re: Deep Stack Open Marrakech

                            Rahulikult ja kindlalt... Edu!

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #29
                              Re: Deep Stack Open Marrakech

                              Väga hea ülekanne, silm lausa puhkab lugedes.

                              EDU!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Deep Stack Open Marrakech

                                Ma ärkasin pool 4 õhtul. Just käisime lõunat söömas. Nüüd laseme leiva luusse ja leppisime kokku et ca 20 ajal lendame kasinni.

                                Turna ise toimub kuskil üüratult lux hotelli konvesaalis vms. Kasiino ise on Pargi suurune koos väga suure saalitöötajate arvuga (siin on neid ca 2-3x rohkem kui Pargis), meeletult jahe õhk, sitaks valvekaameraid (ilma naljata, laes on iga 1m tagant üks kaamera)


                                Tänane ilm on selle reisi kõige hullem, praegu näitas kraadiklaas 42. Õhku ega tuult pole. Toas konditsioneer on 15 peal, solid.

                                Comment

                                Working...