turnad Olympicu kasiinodes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    turnad Olympicu kasiinodes

    Eile vaatasin Olümpsi kodukal, et 20-mehe 22 EUR freezeout oleks päris mõnus toksida teisipäeva õhtul Norde Centrumis, kas keegi regulaarselt foorumlastest ka neist osa võtab või liiga low kraam? Täna näiteks Järvel.

    Live päris hea harjutada ju.
    Last edited by adam_q; 11.05.11, 08:26.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: turnad Olympicu kasiinodes

    ( ) harjutada
    (x) juua 1euroseid õllesid ja kino teha

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #3
      Re: turnad Olympicu kasiinodes

      ( ) harjutada
      ( ) juua 1euroseid õllesid ja
      (x) kino teha

      Õlled nüüd kallimad.
      Kino saab kindlasti. Kord oli juhus, kui üks mängija, peale seda kui oma viimased chipsid kaotas, käe taskusse pistis ja sealt peotäie chipse välja õngitses: "mul on neid veel...". Oli breigile minnes enne suurema osa stäkist tasku pistnud.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: turnad Olympicu kasiinodes

        mul kuidagi ei seondu pokker ja kino. kino jaoks on muud üritused - liiatigi mis kino sa ilma naisteta teed :)milliseid liveturnasid soovitate siis, kus tõsiselt asja võetakse? mingi umbjoobes tegelastega mängimine on natuke turnoff - kamoon, I'm in it for cash.
        Last edited by adam_q; 11.05.11, 09:13.

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #5
          Re: turnad Olympicu kasiinodes

          Kuna ise mängin regulaarselt nendel turniiridel juba paar aastat, siis miks ma ei peaks soovitama. See umbjoobes teema ei kehti siin. Paar õlut kuulub asja juurde aga kontrolli alt pole kordagi väljunud.
          Live kogemuse saab, aga as selle kogemuse baasil kuhugi kõvematee turnadele liikumiseks piisab, on kahtlane. Rohkem enterteiment valuet, kui cashi või expi siit saab.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: turnad Olympicu kasiinodes

            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
            Kino saab kindlasti. Kord oli juhus, kui üks mängija, peale seda kui oma viimased chipsid kaotas, käe taskusse pistis ja sealt peotäie chipse välja õngitses: "mul on neid veel...". Oli breigile minnes enne suurema osa stäkist tasku pistnud.
            ROFL. Naersin minut aega omaette. :D

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            mingi umbjoobes tegelastega mängimine on natuke turnoff - kamoon, I'm in it for cash.
            Purjus tegelasi on ju kergem võita.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: turnad Olympicu kasiinodes

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              ROFL. Naersin minut aega omaette. :D



              Purjus tegelasi on ju kergem võita.
              aga lümpsi purjustüübid on nii ebameeldivad, et 22 eurisel turnal mingit 200 euri 7h-ks hoorama minna nende vastu on ikka ajusurm

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: turnad Olympicu kasiinodes

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                aga lümpsi purjustüübid on nii ebameeldivad, et 22 eurisel turnal mingit 200 euri 7h-ks hoorama minna nende vastu on ikka ajusurm
                Vaevalt jah seltskond meeldiv on.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: turnad Olympicu kasiinodes

                  Ma käinud nö livet harjutamas käinud Cafe Taos Playmakersi õhtutel, auhinnafond on nii väike (5€ sissepääs), et see ei motiveeri, aga seltskond on mõnus, õlle on kallis, aga ikkagi on muhe ja suht donkament käib.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #10
                    Re: turnad Olympicu kasiinodes

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    Ma käinud nö livet harjutamas käinud Cafe Taos Playmakersi õhtutel, auhinnafond on nii väike (5€ sissepääs), et see ei motiveeri, aga seltskond on mõnus, õlle on kallis, aga ikkagi on muhe ja suht donkament käib.
                    Alexander vaadist on 2€, kui ma õigesti mäletan, see on kallis või?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: turnad Olympicu kasiinodes

                      Soovitan soojalt külastada neid turniire. Saate odavalt harjutada ja koguda LIVE skilli.
                      * raha teha on seal raske
                      * tegemist on turboturnadega
                      * 1€sed õlled on standard (low+ stakes rexid ostavad ice'i :D)
                      * turna kestab ca 4-5h

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #12
                        Re: turnad Olympicu kasiinodes

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Soovitan soojalt külastada neid turniire. Saate odavalt harjutada ja koguda LIVE skilli.
                        * raha teha on seal raske
                        * tegemist on turboturnadega
                        * 1€sed õlled on standard (low+ stakes rexid ostavad ice'i :D)
                        * turna kestab ca 4-5h
                        tundub nagu ok harjutamiskoht olevat ja. mängida tahaks rohkem, kui joobnud ila ajada/kuulda :)
                        Last edited by adam_q; 11.05.11, 12:48.

                        Comment

                        • chrosmos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 340

                          #13
                          Re: turnad Olympicu kasiinodes

                          live odavalt harjutada selles mõttes hea, et mida rohkem neid proovid, seda vähemaks jääb sul igasugu higistamisi, südamepõksumisi, käte värisemisi, telle. siis mugavam kõrgemaid turniire mängida. strateegia mõttes pole seal midagi õppida.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #14
                            Re: turnad Olympicu kasiinodes

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                            mul kuidagi ei seondu pokker ja kino. kino jaoks on muud üritused - liiatigi mis kino sa ilma naisteta teed :)milliseid liveturnasid soovitate siis, kus tõsiselt asja võetakse? mingi umbjoobes tegelastega mängimine on natuke turnoff - kamoon, I'm in it for cash.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kmatser
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • May 2010
                              • 51

                              #15
                              Re: turnad Olympicu kasiinodes

                              Ma olen regulaarselt seal viimased kuu aega nendel 22stel käinud. Soovitan soojalt live kogemuse harjutamiseks. Üldpildis ei nõustu hotcocacolaga, kuna kui sa mõistad pokkerit/oskad veidike vastaseid lugeda jne on seal raha küll suht lihtne teenida. Senimaani olen ~10nel osalenud , 4jalt rahadesse ja 2 võitu. Muidugi seda et kohe euromiljonäriks saada on vist veidike liiast loota :D.

                              Soovitan :)

                              Comment

                              Working...