Eile vaatasin Olümpsi kodukal, et 20-mehe 22 EUR freezeout oleks päris mõnus toksida teisipäeva õhtul Norde Centrumis, kas keegi regulaarselt foorumlastest ka neist osa võtab või liiga low kraam? Täna näiteks Järvel.
Live päris hea harjutada ju.
Live päris hea harjutada ju.
TC
Comment