turnad Olympicu kasiinodes
Collapse
X
-
-
Re: turnad Olympicu kasiinodes
Algselt postitas vsiu100 Vaata postitustskillimäng, mis on majale kõige kasumlikum nende reeglite järgi.
Comment
-
Re: turnad Olympicu kasiinodes
FYPAlgselt postitas vsiu100 Vaata postitust12-13 plaan Riiat külastada.
turniir kotti panna, cashis mõni nõrganärviline tühjaks teha,
kes on käsi?
Comment
-
Re: turnad Olympicu kasiinodes
Tere,
Kas samal päeval kui saan 21 on võimalik uksest sisse asutuda ja turniiri mängima minna? Olen mingit idiootset reeglit kuskilt kuulnud, et 1 päev peab olema nii vana! Või on see mingi mõtetu müüt?
Comment
-
Re: turnad Olympicu kasiinodes
Mingi linnalengend. Mina olen istunud cashilauas tegelasega, kes astus kasinni 3 minutit pärast keskööd.Algselt postitas individual88 Vaata postitustTere,
Kas samal päeval kui saan 21 on võimalik uksest sisse asutuda ja turniiri mängima minna? Olen mingit idiootset reeglit kuskilt kuulnud, et 1 päev peab olema nii vana! Või on see mingi mõtetu müüt?
Comment
-
Re: turnad Olympicu kasiinodes
Tänud:)Algselt postitas kuco Vaata postitustMingi linnalengend. Mina olen istunud cashilauas tegelasega, kes astus kasinni 3 minutit pärast keskööd.
Comment


Comment