turnad Olympicu kasiinodes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • katrinclub
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 146

    #16
    Re: turnad Olympicu kasiinodes

    Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
    ( ) harjutada
    ( ) juua 1euroseid õllesid ja
    (x) kino teha

    Õlled nüüd kallimad.
    Kino saab kindlasti. Kord oli juhus, kui üks mängija, peale seda kui oma viimased chipsid kaotas, käe taskusse pistis ja sealt peotäie chipse välja õngitses: "mul on neid veel...". Oli breigile minnes enne suurema osa stäkist tasku pistnud.

    Comment

    • sm0ntaan
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 174

      #17
      Re: turnad Olympicu kasiinodes

      1. veits ot, aga kas tv6-te näitab väikestes kasiinodes?
      2. tasub käia küll, just värinast lahti saamiseks ja push/fold mängu õppimiseks

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #18
        Re: turnad Olympicu kasiinodes

        13-15 plaan tartut külastada.
        turniir kotti panna, cashis mõni nõrganärviline tühjaks teha, vene pokkerit mängida(kui maja laseb) ja hiljem klubis tiir teha.
        kes on käsi?

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #19
          Re: turnad Olympicu kasiinodes

          mis vene pokker on

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #20
            Re: turnad Olympicu kasiinodes

            skillimäng, mis on majale kõige kasumlikum nende reeglite järgi.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #21
              Re: turnad Olympicu kasiinodes

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              skillimäng, mis on majale kõige kasumlikum nende reeglite järgi.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #22
                Re: turnad Olympicu kasiinodes

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust

                pole siin naljakat midagi.
                nii on.
                Last edited by vsiu100; 09.07.12, 14:01. Põhjus: justincase

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #23
                  Re: turnad Olympicu kasiinodes

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  pole siin naljakat midagi.
                  nii on.
                  mulle seletad seda ?
                  Last edited by vsiu100; 09.07.12, 14:01.

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #24
                    Re: turnad Olympicu kasiinodes

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    12-13 plaan Riiat külastada.
                    turniir kotti panna, cashis mõni nõrganärviline tühjaks teha,
                    kes on käsi?
                    FYP

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #25
                      Re: turnad Olympicu kasiinodes

                      läheks, aga jõuaks riiga reedel liiga hilja, et oopsi mängida ja käisin seal 3-4 nädalat tagasi.

                      Comment

                      • individual88
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 44

                        #26
                        Re: turnad Olympicu kasiinodes

                        Tere,
                        Kas samal päeval kui saan 21 on võimalik uksest sisse asutuda ja turniiri mängima minna? Olen mingit idiootset reeglit kuskilt kuulnud, et 1 päev peab olema nii vana! Või on see mingi mõtetu müüt?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #27
                          Re: turnad Olympicu kasiinodes

                          Helista 51 89 888, Risto. Olympicu pokkerimanager, oskab aidata äkki.

                          Ja kui ongi selline reegel, siis palju kannatust ja vastupidamist selle päeva üle elamisel.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #28
                            Re: turnad Olympicu kasiinodes

                            vsiu artikleid russiani kohta või kust need arvud pärit on ?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #29
                              Re: turnad Olympicu kasiinodes

                              Algselt postitas individual88 Vaata postitust
                              Tere,
                              Kas samal päeval kui saan 21 on võimalik uksest sisse asutuda ja turniiri mängima minna? Olen mingit idiootset reeglit kuskilt kuulnud, et 1 päev peab olema nii vana! Või on see mingi mõtetu müüt?
                              Mingi linnalengend. Mina olen istunud cashilauas tegelasega, kes astus kasinni 3 minutit pärast keskööd.

                              Comment

                              • individual88
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 44

                                #30
                                Re: turnad Olympicu kasiinodes

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Mingi linnalengend. Mina olen istunud cashilauas tegelasega, kes astus kasinni 3 minutit pärast keskööd.
                                Tänud:)

                                Comment

                                Working...