Eestlased startisid EPT Snowfestil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • heiki
    Räme Fish
    • Jun 2010
    • 22

    #1

    Eestlased startisid EPT Snowfestil

    EPT Snowfesti 1A algas. Eestlastest täna tules Henri, Janar, Tanel ja ilmselt ka Delfi pokkerikarika võitja Tauno Pajula. Jooksvaid seise saab lugeda Delfi Poker Live'ist.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

    Miks Anthonyt ei maini, kes läbi OPEMi sai paketi?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

      Ta on eestlane?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

        Ei ole aga kuna ta Eestis elab ja suht sama pundiga "startis" ning läbi Eesti Online Meistrikate sai pileti siis minu arvates oleks olnud mainimist väärt.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

          Ebanormaalne start:



          Kurb algus: Käsper langes turniiri kolmanda käega (2)
          20. märts 2011 15:29

          Eestlaste üks suuremaid lootusi Henri Käsper langes väga kurvalt EPT Snowfesti põhiturniirilt võistluse kolmanda jagumisega. Käsper tõstis ässade paariga enne floppi, millele väike pimepanus vastu lõi, Käsper tõstis omakorda ning oponent maksis. Flopist 844 lõpetasid mängijad all-in'is ning vastane näitas kuningate paari. River kuningas ja valitsev Eesti meister oli sunnitud lauast püsti tõusma... valus löök!

          Comment

          • heiki
            Räme Fish
            • Jun 2010
            • 22

            #6
            Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

            Kas on võimalik, et Anthony mängib 1B? Esialgses 1A mängijate nimekirjas teda ei paistnud... 1B-l on veel meie mehi tules, kellest homme rohkem juttu

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

              Aa jah, ta on homme 1B päeval.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil

                Algselt postitas heiki Vaata postitust
                Kas on võimalik, et Anthony mängib 1B? Esialgses 1A mängijate nimekirjas teda ei paistnud... 1B-l on veel meie mehi tules, kellest homme rohkem juttu
                sh ka vaalapoeg-jevin

                Comment

                Working...