EPT Snowfesti 1A algas. Eestlastest täna tules Henri, Janar, Tanel ja ilmselt ka Delfi pokkerikarika võitja Tauno Pajula. Jooksvaid seise saab lugeda Delfi Poker Live'ist.
Eestlased startisid EPT Snowfestil
Collapse
X
-
Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil
Ebanormaalne start:
Kurb algus: Käsper langes turniiri kolmanda käega (2)
20. märts 2011 15:29
Eestlaste üks suuremaid lootusi Henri Käsper langes väga kurvalt EPT Snowfesti põhiturniirilt võistluse kolmanda jagumisega. Käsper tõstis ässade paariga enne floppi, millele väike pimepanus vastu lõi, Käsper tõstis omakorda ning oponent maksis. Flopist 844 lõpetasid mängijad all-in'is ning vastane näitas kuningate paari. River kuningas ja valitsev Eesti meister oli sunnitud lauast püsti tõusma... valus löök!
Comment
-
Re: Eestlased startisid EPT Snowfestil
sh ka vaalapoeg-jevinAlgselt postitas heiki Vaata postitustKas on võimalik, et Anthony mängib 1B? Esialgses 1A mängijate nimekirjas teda ei paistnud... 1B-l on veel meie mehi tules, kellest homme rohkem juttu
Comment
TC
Comment