Re: TrioBet Open 2011
Mõtlesin just, et kas kohe ei saa kuidagi ülekandega ilma acci omamata buy-in teha?
Ehk keegi oskab täpselt öelda :) ty
Mõtlesin just, et kas kohe ei saa kuidagi ülekandega ilma acci omamata buy-in teha?
Ehk keegi oskab täpselt öelda :) ty
Comment