Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .
Eile arutasime siis oma seltskonnaga, et meie vist ikkagi sinna ümber ei koli, kuna pärast tähe sulgemist leidsime omale uue koha, kus mängida. Ja ei näe ka mõtet sealt rahvarohkemasse kohta minna. Muidu ja lasime oma latti kah alla poole, ehk siis mäng on nüüdseks 1/2 aga min BI on 500, actionit jagub korralikult näiteks eile oli 6-e inimese peale kohvris mingi 8k. Kui kellegil on huvi mängima tulla siis võib fortuneile oma kontakti pm-da. Mäng toimub siis kui tuju on, ehk siis suvalisel ajal helistatakse kõik tüübid läbi.
Eile arutasime siis oma seltskonnaga, et meie vist ikkagi sinna ümber ei koli, kuna pärast tähe sulgemist leidsime omale uue koha, kus mängida. Ja ei näe ka mõtet sealt rahvarohkemasse kohta minna. Muidu ja lasime oma latti kah alla poole, ehk siis mäng on nüüdseks 1/2 aga min BI on 500, actionit jagub korralikult näiteks eile oli 6-e inimese peale kohvris mingi 8k. Kui kellegil on huvi mängima tulla siis võib fortuneile oma kontakti pm-da. Mäng toimub siis kui tuju on, ehk siis suvalisel ajal helistatakse kõik tüübid läbi.
Comment