Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #31
    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

    Eile arutasime siis oma seltskonnaga, et meie vist ikkagi sinna ümber ei koli, kuna pärast tähe sulgemist leidsime omale uue koha, kus mängida. Ja ei näe ka mõtet sealt rahvarohkemasse kohta minna. Muidu ja lasime oma latti kah alla poole, ehk siis mäng on nüüdseks 1/2 aga min BI on 500, actionit jagub korralikult näiteks eile oli 6-e inimese peale kohvris mingi 8k. Kui kellegil on huvi mängima tulla siis võib fortuneile oma kontakti pm-da. Mäng toimub siis kui tuju on, ehk siis suvalisel ajal helistatakse kõik tüübid läbi.

    Comment

    • sip3lgas
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 157

      #32
      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

      nojahm :D eks ise teata yolpa , mul khm vahet pole kas tlete või ei tule ...
      Nagu koht on eraldatud teistest , et igaüks ei saaa vahtima tulla sinna kus me mängime + veel see pmst igaüks registreerib ära ennast mängimise jaoks ja kohver on leti taga koguaeg jne .. kõik on jumala norm !

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #33
        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

        Flame
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • goldfish
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 29

          #34
          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

          +1 5/5 min 1k DC või PLO'le ja soovitustega süsteemile.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #35
            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

            KHMKHMKHMKHMKHM WTF???

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #36
              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

              mängule regamine.. mkm.. siis saavad kõik teada kes ma olen... kuigi enamus vist nkn teavad.. yolpa sa tead?

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #37
                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                vist küll jh, kuigi ma väga ei süvenend teiste laudade rahvasse.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #38
                  Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                  ainuke teine prillidega vend peale sinu eaz

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #39
                    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                    kuco?

                    Comment

                    • Peedu
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 179

                      #40
                      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                      Uuel nädalal ka miskit plaanis on? Tuleks käiks ka läbi, aga palju viimasel korral inimesi oli?

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #41
                        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                        Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                        Uuel nädalal ka miskit plaanis on? Tuleks käiks ka läbi, aga palju viimasel korral inimesi oli?
                        fish :D "AVA LÖÖK ON SIIS 29.12.2010 algusega kell 18:00 ,"

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #42
                          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                          Flame
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Mees on pikalt vist enne Werneris asja orgunnind, kus ka ise mõned korrad toksimas olen käinud ning iga kord rahule jäänud (both cash and company wise), seega ma arvan et ta päris "kamipokkeri" moodi ei ole. Viime end ikka enne kurssi, kui "flamema" hakkame?

                          Comment

                          • MauroIceMan
                            Julm Donk
                            • Oct 2010
                            • 67

                            #43
                            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                            Kui mul raha seisud paranevad siis kelle või kuidas pean ennast regama et 29 teiga liituda?:P

                            Comment

                            • MauroIceMan
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 67

                              #44
                              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                              Ups unustasin ühe asja küsida, et juttu käis siin, 1/2 ja 5/5 et siis alguses ikka 1/2?... :)

                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #45
                                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                                Algselt postitas MauroIceMan Vaata postitust
                                Ups unustasin ühe asja küsida, et juttu käis siin, 1/2 ja 5/5 et siis alguses ikka 1/2?... :)
                                Mitu lauda.

                                Comment

                                Working...