Kamikaze pub'pokker, palun lukku

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #91
    Re: Kamikaze pub'pokker

    Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
    Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

    Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

    Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

    EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!
    Sellise teksti peale tuleks ma isegi Hiiumaalt kohale!

    Comment

    • sip3lgas
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 157

      #92
      Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

      krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
      Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
      Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
      Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
      Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
      Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #93
        Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

        Parim on see et tahetakse reiki , aga kohale ei suvatseta ilmuda :) . Et järgmine kord anname rake baaridaami käte? :) .

        Comment

        • kamipokker
          Räme Fish
          • Nov 2010
          • 22

          #94
          Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

          Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
          Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

          Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

          con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

          Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus.

          (Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

          Palun teema lukustada.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #95
            Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

            Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
            krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
            Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
            Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
            Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
            Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
            Enda oma löön khm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .
            köhasiirup, meibi?

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #96
              Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              köhasiirup, meibi?
              Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #97
                Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

                kuule sa ikka korraldasid järelikult seda sitalt et midagi välja ei tulnud nagu mida sa siis lambist sõimad foorumlasi. oli mingi aeg sul välja pakutud inimeesed ilmusid kohale ja sa lasid ule nad noh. mida sa mõtled et tahab keegi siis nii cashi mängimas käia ve. ja mingi reik kah kuskil õllemängul ka. unreal. piider

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #98
                  Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...
                  +1

                  Comment

                  • sip3lgas
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 157

                    #99
                    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    köhasiirup, meibi?
                    hmmm , ebareaalne . seda teksti kirjutades ei mõelnud väga eelnevale tekstile . Mai tea , muud moodi ei oskanud nokkida et siis pidi aasta pirni maha ikka panema ?
                    Köhasiirup ? WTF ? ...

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #100
                      Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

                      Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
                      Ühesõnaga, mida iganes. Ma üritasin orgunnida normaalset cashgame'i, enam-vähem nii, nagu ma oleks soovinud, et keegi teine hea inimene korraldaks ja ma ei peaks muud tegema, kui võtma oma rahakoti kaasa ja tulema kamikaze pubisse iga nädalavahetus oma lemmik mängu mängima. Nagu ma praeguseks olen aru saanud, siis ei ole mõtet. Kogu selle foorumi teema jooksul olen ma kohtanud siin paari normaalset inimest, kes ei käitu nagu mingi ajutud netihero'd.
                      Inimesed, ma saan aru, et teie elud on rasked, aga üritage natuke vähem vinguda. Vingutakse idiootsete asjade peale ja seda pidevalt. Ma ei saa aru, selle foorumi "rahvastikust" oleks nagu enamus inimesi alles põhikooli eas oma vaimse arenguga?

                      Loodan, et olete rahul oma saavutatud tulemustega. Need inimesed, kes suhtusid plaani positiivselt ja hästi ja üritasid ka aidata, tänud teile. Väga tore oli kogu selle koguneva pasa sees ka vahelduseks midagi positiivset lugeda, eks te teate ise ka, kellele see suunatud oli. Vabandan, aga nii ei saa midagi korraldada, kui enamus siinsetest inimestest tahab lihtsalt pritsida mingit negatiivset iba.

                      con, kui peaksid kunagi veel cashgame'i korraldama, siis võid mulle ka PM'i saata. Tuleks ja mängiks hea meelega tiba pokkerit ja tahaks lihtsalt huvipärast näha, millised inimesed nende huvitavate avataride ja username'ide taga peituvad.

                      Over and out, olge tublid. Ja tõesti, oli väga fail üritus.

                      (Need, kes veel aru ei saanud, siis igaks juhuks mainin ära - MÄNG EI TOIMU)

                      Palun teema lukustada.
                      kõrvaltvaatajana tekib tõesti küsimus, et mida siin möliseda on?! oli ju kirjas, et ette teatada tulekust.. saan aru, et ei pannud tähele ja nüüd tähendab see seda, et keegi ei taha enam minna ja kõik teevad maha, et lasi üle. siin ei ole ju midagi ega kedagi üle lasta, kui inimene ise tahab mängida ning oleks kindlasti kohal olnud, kui keegi teada oleks andnud. inimene omast ajast sebis chipid ja koha, ma ei tea küll kui suur see rake on, aga seegi on täiesti ok ju.. nõmmel sama pauk ja keegi ei mölise ega tee maha, seal küll oma diiler. isegi oleks võibolla läbi astunud mõnikord, kahju et heatahtlik inimene kohe ***** saadetakse ühe apsu pärast. ja rake peaks olema mini-minimaalne, eriti kui pole diilerit? võiks sellest väiksest feilist veits mööda vaadata ning anda uue võimaluse kuna väga võimalik on see, et sündimas üks väga mahe koht mängimiseks. gl!

                      Comment

                      • armand0
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 358

                        #101
                        Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

                        Suht närvi ajab see jama siin !

                        Inimesed raiskavad enda aega ,et korraldada normaalset cashi ja teie ainult vingute.

                        Ja tõesti 20kr "rake" pärast möliseda, minge kõik parki ja toetage neid parem.

                        Inimene raiskab oma aega ,et teistel oleks parimad võimalused mängimiseks ise mingit kasu saamata !

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

                          Parkis olen ma suht safe, et keegi kallale ei tule, et sohki ei tehtaks ja et pärast mänug lõppu saan oma raha ka kätte.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #103
                            Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

                            level? molli võib vabalt saada lympsis, on selliseid olukordi olnud pokkerilaudades. FM-i debiilne otsus võib arvesse minna juba sohina sinusuhtes ja kui tõesti mingi monster pot vastasele antakse (ala vastane roobib laua alla ja 2 sõpra mängivad korraga tema eest ning see pole dead hand), siis oled oma rahast ka ilma..

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #104
                              Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

                              Algselt postitas soouni Vaata postitust
                              kuule sa ikka korraldasid järelikult seda sitalt et midagi välja ei tulnud nagu mida sa siis lambist sõimad foorumlasi. oli mingi aeg sul välja pakutud inimeesed ilmusid kohale ja sa lasid ule nad noh. mida sa mõtled et tahab keegi siis nii cashi mängimas käia ve. ja mingi reik kah kuskil õllemängul ka. unreal. piider
                              kaks asja siin maailmas on piiritud.


                              igatahes kahju jh, et nii läks, nähtavasti pole siis huvi piisav. üks hakkab siunama ja teised hoiavad ka kohe eemale, ega endal piisavalt otsustusvõimet pole.
                              miskit up siis annan märku.

                              edu edaspidistes tegemistes!

                              Comment

                              • Jaagupi
                                Räme Fish
                                • Oct 2010
                                • 4

                                #105
                                Re: Kamikaze pub'pokker, palun lukku

                                naljamehed on koos. 20 eeki rake pärast jääb korralik üritus ära. Kellele ei meeldinud mängige oma 0.01/0.02 blindidega rahakat edasi ja vinguge bad beatide üle. Siia võiks ikka arvestatavad mehed tulla.

                                Comment

                                Working...