Kamikaze pub'pokker, palun lukku

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #76
    Re: Kamikaze pub'pokker

    No mina , pwndre, fyte ja ta sõber olime seal, chipe või kedagi teist polnud
    Tubli korraldus kamipokker :) .

    Comment

    • kalkaan
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 187

      #77
      Re: Kamikaze pub'pokker

      Algselt postitas kamipokker Vaata postitust
      Nii, aeg oleks siis väljakuulutada esimene mäng. Lubasin seda küll eile teha, kuid kahjuks ei jõudnud eile arvuti taha.

      Esimene mäng toimuks siis 11. detsember 2010 algusega kell 16:00 ET Kamikaze pubis.
      FYP

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #78
        Re: Kamikaze pub'pokker

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #79
          Re: Kamikaze pub'pokker

          Eelmine postitaja oleks võinud asja korraldada, kasutajanimi oleks ideaalne :)

          Comment

          • pwndre
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 214

            #80
            Re: Kamikaze pub'pokker

            urod

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #81
              Re: Kamikaze pub'pokker

              Kuna see pubi asus 5mindi kaugusel autoga sõites, siis aega eriti palju raisku ei läinud õnneks, aga kui oleks näiteks spetsiaalselt tulnud kusagilt kaugemalt kohale, et pelada ning mitte kedagi pole, siis oleks reaalselt tilti läinud küll ..

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #82
                Re: Kamikaze pub'pokker

                hea et ta kohvrite eest ette veel väikest rake ei küsinud :)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #83
                  Re: Kamikaze pub'pokker

                  scammimine on tõusnud uuele tasemele PP foorumis :)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #84
                    Re: Kamikaze pub'pokker

                    kustutatud
                    Last edited by con; 14.12.10, 10:05.

                    Comment

                    • kamipokker
                      Räme Fish
                      • Nov 2010
                      • 22

                      #85
                      Re: Kamikaze pub'pokker

                      Kas te inimesed teete nalja v? Ma ütlesin mitu korda, et teada anda enda tulekust. Oli reede käes, mitte ükski hing polnud teada andnud enda tulekust. Mis mängust siin siis veel enam rääkida? Chipid ostsin ära, vedelevad kodus aknalaual.

                      Kui te mängida tahate, siis andke teada ja mäng toimub. Ei ole raske foorumis kirjutada, et keegi kohale ka tuleb. Pole mingit huvi seal üksinda passida.

                      Mis kuradi Scam? Erilised paravennad on koos siin, mis kuradi scammist te räägite? Ma tegin kõik ettevalmistused ja nägin vaeva, panin oma raha alla ja ostsin chipid jne ja kui aeg käes, siis mitte ükski hing ei näitanud huvi välja. Ja mõnel on siin veel ülbust ülegi.

                      EDIT: Vabandan, üks mängija andis teada, et tuleb sõbraga ja kirjutas sellest reedel kell 22 õhtul. Sinu ja su sõbra ees vabandan siiralt, et ei teavitanud mängu mitte-toimumisest. Märkasin seda kirja alles praegu. Uus foorum ei aita eriti kaasa. Vabandan!
                      Last edited by kamipokker; 14.12.10, 09:38.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #86
                        Re: Kamikaze pub'pokker

                        sel juhul võiksid ette teatada kui üritus ära jääb, nii lõunaks vms.
                        aga saan sinust hästi aru ja võtan oma sõnad tagasi. vabandan liiga kiirete järelduste eest. jäi mulje, et kadusid kuskile üldse ära kuna mõned päevad olid juba möödas.

                        üldiselt huvi peaks olema, esimene kord tuli ca 20 inimest. kui tahad veel korraldada siis pane suurelt teema pealkirja see, et asi käib nimekirja alusel ja kuupäev. peab puust ja punaseks tegema.
                        Last edited by con; 14.12.10, 10:16.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #87
                          Re: Kamikaze pub'pokker

                          Mind ajaks hoopis korraldajana tilti, kui osalejad teada ei anna voi k2ivad nagu jumal juhatab, kui ise mollad, rahastad jne. Alguseks on vaja saada siiski kindlat kriitilist massi
                          aga jh foorumis oleks voinud teada anda et j22b 2ra.

                          Comment

                          • kamipokker
                            Räme Fish
                            • Nov 2010
                            • 22

                            #88
                            Re: Kamikaze pub'pokker

                            Oleksin võinud muidugi ühe postituse teemasse teha, poleks raske olnud. Ei mõelnud selle peale tol hetkel, kuna ei osanud aimata, et inimesed siiski teadaandmata kohale ilmuvad. Kui inimestel oleks huvi mängida, siis võiks minu poolest see laupäev või pühapäev mängu korraldada. Mis arvate? Seekord siis, kui inimesed huvi välja ei näita paneks teemasse ka teate mängu mitte-toimumisest.
                            Lisasin ka teemasse (1. postitus) informatsiooni SUURELT JA PUNASELT, kuidas registreerida ennast ja oma sõpru mängule.

                            Vabandan veelkord nende ees, kes eelmine laupäev kohale tulid.
                            Last edited by kamipokker; 14.12.10, 10:49.

                            Comment

                            • kamipokker
                              Räme Fish
                              • Nov 2010
                              • 22

                              #89
                              Re: Kamikaze pub'pokker

                              Panen siis lihtsalt ühe kuupäeva paika, kui inimesed on huvitatud, siis mängime, kui ei ole huvitatud, siis ei mängi. Ajaks ja kohaks oleks pühapäev 19.12.2010 ja paigaks endiselt Kamikaze pubi. Kõik reeglid ja muu informatsioon on sama. Alustaks 16:00. Endast ja oma sõpradest teada anda formaadis: [oma kasutajanimi + sõprade arv]. Teada anda hiljemalt 24h enne mängu algust.
                              Last edited by kamipokker; 14.12.10, 10:57.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

                                Lisasin ka pealkirja väikese teavituse.

                                Comment

                                Working...