TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Algselt postitas Chevy Vaata postitust
    sõna "meistrivõistlused" on pokkeriturniiridel minu arust nagunii ületähtsustatud. Nagu Tartu , Eesti misiganes MV võitja saaks kõigilt teistelt turniirimängijatelt meeletut respekti ja saaks käia aasta otsa ringi rind kummis arvates et ta on parim? Iga meistrivõistlus on standard turniir nagu iga teine samamoodi ka Tartu MV ,vahet ei ole kas sinna regamine mingi saidiga piiratud või mitte. Kõne all oleval turniiril on igatahes nõrkade mängijate osakaal kindlasti märkimisväärne tänu Olympicu satelliitidele. Ning seega iga ratsionaalselt mõtleva turniirimängija jaoks on tegu väga +EV turniiriga
    Yeah MV on tõesti natuke liialt tähtis ja pigem istuvad miskid TrioBet Live ja PokerStars Live nimelised turniirid. Aga noh tegu on esimese sellise suurturniirga Tartus ja seetõttu kärab MV kah.

    Muidugi lahedam nimi oleks olnud miski Tartu Pokkeriturnee ja tulevikus sealt edasi arendades saaks/võiks OO teha selliseid üritusi laiemalt erinevates suurtemates linnades, mis lõppeksid siis Eesti Meistrikatega. Lihtsalt linnulennult väike haigutus.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Yeah MV on tõesti natuke liialt tähtis ja pigem istuvad miskid TrioBet Live ja PokerStars Live nimelised turniirid. Aga noh tegu on esimese sellise suurturniirga Tartus ja seetõttu kärab MV kah.

      Muidugi lahedam nimi oleks olnud miski Tartu Pokkeriturnee ja tulevikus sealt edasi arendades saaks/võiks OO teha selliseid üritusi laiemalt erinevates suurtemates linnades. Lihtsalt linnulennult väike haigutus.
      +1, eriti bold tekst

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

        Parandasin oma teksi osa, et lõppeksid Eesti Meistrikatega. Aga mul teemaväline küsimus, mida peaks küsima teises teema -- miks meistrikad on aasta alguses? Sitaks kõvem oleks kui see oleks aastalõpus ja see mõjutaks sel juhul ka aasta mängija valimisi.

        Comment

        • MichelsonT
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 113

          #154
          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

          Vaat kui tore on aga aastat alustada, kui tõsine märk on juba maha pandud!
          Last edited by MichelsonT; 30.11.10, 15:35.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

            Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
            Muru on intrigant. Temaga vaidlusesse laskuda on mõtetu, sest see, mida ta on omale pähe võtnud, on 100% tõde ja teised on tema jaoks tühikargajatest kaagutajad. Tõenäoliselt on ta impontent, kes saab teisi foorumlasi mõnitades vaimse rahulduse.
            Pada sõimab katelt. Võtke mõlemad vaiksemaks, sest ei ole vaja iga pisiasja kallal ka naakuda.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #156
              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Parandasin oma teksi osa, et lõppeksid Eesti Meistrikatega. Aga mul teemaväline küsimus, mida peaks küsima teises teema -- miks meistrikad on aasta alguses? Sitaks kõvem oleks kui see oleks aastalõpus ja see mõjutaks sel juhul ka aasta mängija valimisi.
              Kusjuures, ma olen sama mõelnud. EMV võiks toimuda detsembri esimesel nädalal ja lõppeda suure galaga, kus autasustatakse parimaid. Peale seda minnakse üle rahulikule ajale, jõulud, rahu & av

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #157
                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                Parandasin oma teksi osa, et lõppeksid Eesti Meistrikatega. Aga mul teemaväline küsimus, mida peaks küsima teises teema -- miks meistrikad on aasta alguses? Sitaks kõvem oleks kui see oleks aastalõpus ja see mõjutaks sel juhul ka aasta mängija valimisi.
                +1

                Oletame, kui nt keegi x toob 3 meistritiitlit 2ra(kus on kogu eliit kohal), siis ma kyll ei ytleks, et ta oleks kehvem mees, kui ept-del cashijad.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #158
                  Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  +1

                  Oletame, kui nt keegi x toob 3 meistritiitlit 2ra(kus on kogu eliit kohal), siis ma kyll ei ytleks, et ta oleks kehvem mees, kui ept-del cashijad.
                  imo just kõvem vend, või mis? (depends ept cashist)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Kusjuures, ma olen sama mõelnud. EMV võiks toimuda detsembri esimesel nädalal ja lõppeda suure galaga, kus autasustatakse parimaid. Peale seda minnakse üle rahulikule ajale, jõulud, rahu & av
                    Täiega nõus. Jaanuar on üldse minu arvates väga totter kuu. Esiteks on jube kiire pärast pikki pühi, teiseks rahvas on vaene ning maksad läbi. Siis tuleb jälle koheselt otsa miski suur meistrikate pidu ja festival.

                    Sellised tähtsad sündmused peaksid olema tegelt aasta varem lobbys üleval ja kava peaks olema lõplik, sest aastaga ei muutu midagi. Ei muutu seadused, ei muutu ka mängude populaarsus jne.

                    Aasta lõpus meistrikad läbi, vaikus majas. Siis aasta alguses kõik hakkavad puhtalt lehed, grindivad ning aasta lõpus ristavad live vanad oma kortsus nokud ning online mängijad oma sirged e-peenised ning selgitatakse välja kõige suurtemate munadega taadike.

                    Kuna ma ise ETPF'i juhatuses (veel, pole vist veel väljavisatud oma korduvate hilinemiste/mittejõudmistega :)) siis käin tolle idee välja ja vaatan, mida ETPF vanurhärrad arvavad :) Kedagi ei solva, sest teised on must seal tunduvalt vanemad :)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                      nahhu murutanu ma ei saa aru mis su probleem on .. korrdaldab OO las korraldab, peas et keegi korraldab .. sina ju ei korralda .. nahhui sul häda on ma aaru ei saa?tra nagu mingi delfi kommenteerija lõugab siin igas teemas..

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #161
                        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ma mõtlesin seda. Tartu meistrivõistlused ei saa see üritus olla seetõttu, et osalejad ei saa olla väljastpoolt OO'd, vaid ainult selle kliendid. Seega on see puhtalt OO promoüritus, mitte mingisugune meistrivõistlus. Freerollijate kokkutulek on see seetõtu, et 60 mängijat tuleb sinna OO satelliitide kaudu, millel on kokku ligi 70% overlay. Seega enamus mängijaid on seal puhtalt jõhkra overlay pärast, ehk põhimõtteliselt freerollijad. Lihtne loogiline järeldus sellest on, et tegu on OO Tartu freerollijate kokkutulekuga.


                        Tere Muru,

                        olen sinu postidel silma peal hoidnud. Alguses minu hoiak oli sinu suhtes positiivne, kuna "vingumine ja nokkimine" oli vahest isegi passlik ning hästi argumenteeritud. Viimase aja postid siiski on minu arvates läinud juba ülepiiri, kus oled hakanud ka isiklikult teisi solvama. Saan aru, et lohhgambleri( nagu sa ise ennast nimetasid) maailmast välja pääsedes avanesid su silmad uuesti, suurenes enesekindlus ja usk endasse ning tunned ennast lausa võitmatu, parimana jne. Kiidan heaks sinu püüdlemisi enda otsinguil, kuid ära palun egotripi nii palju.

                        Tulles nüüd Tartu lahtiste MVde juurde, siis registreerimine läbi interneti või OO on ühel lihtsal põhjusel- EV seadusandlusest tulenevalt on kergem,vähem tülikam ning ka rahiliselt mõistlikum selliseid turniire läbi viia, kui koha peal puudub rahaga arveldamine. Turniiri nimigi pole OO Tartu MV. Huvitav kas sa võtaksid sama palju ka sõna siis, kui PS seda korraldaks? Minu isiklik arvamus on, et ei, kuna sinu heast tahtest alguse saanud nii öelda vigadeparandus on võtnud juba põikpäise, lausa nartsisstliku hoiku.

                        Ning mis puudutab Team Elite- jah muru, nüüd saad kergendust ja kinnitust- ma olen selle liige ning kannan särki auga. Lisaks eelpool mainitud RB boonusele toimuvad erinevad toredad väljasõidud selle liikmetele. Samuti broneetitakse vajadusel ka ööbimine(ma ei ela Tlnas). Mis teeb kõik kokku lisa +EV minu jaoks nii value , kui entertainmendi suhtes.

                        Nii et,tore pokkerimängija muru, kui sa teistest või kas või endast natukenegi lugupead, siis palun ära postita siia enam. Usun, et kõigile on sinu nartsisstliku isiku poolt kirjapandu juba selge ning pähe kulunud.

                        Edu laudades,

                        Edgar

                        PS!sry typode pärast, lauad ootavad ning ammu ennast ammendanud vaidluse pärast ei hakka aega rohkem kulutama. peace
                        Last edited by EdgarP; 30.11.10, 18:50.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #162
                          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                          Late registration:

                          3 levelit ehk 2h

                          Comment

                          • pafka666
                            IP Olümspi
                            • Jul 2009
                            • 429

                            #163
                            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            Pakun, et see ei ole enam võimalik kui keegi just ei loobu enda kohast

                            Edit: miskine ootelist on samas tehtud, kuhu ka team Pro sattunud lol: http://www.olympic-casino.com/poker/...482&t_id=15694
                            Sai viga parandatud ehk satikalt pilet hititud. Uimasin otse regamise 2ra ja nii selline asi juhtus

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #164
                              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                              Oli endal ka plaan seda turniiri mängida. Kahjuks peab siin muruga nõus olema, et tegu on freerollerite ja sateliitijate turniiriga. Miks ma ei saa kohale minna, buy-ini maksta ja mängida? Mingitest Tartu MV-st on asi siin väga kaugel, tegu on mingi OO promoüritusega, kuhu üritatakse mingi ''fancy name'' külge pookida. Kahju. Tundus olema asjalik plaan, kuid minu silmis on see täiesti mõtetu üritus, kui eelistatakse mingit freerolli võitjat minu asemel, kui ma tahan otse sisse osta.

                              Edit: Ja ma arvan, et iga pokkerimängija teab, mida tähendab 60/40 olukord.
                              Last edited by janek174; 01.12.10, 02:14.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #165
                                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                                Kes keelas otse sisse osta? Mitu nädalat sai seda teha. Interneti panka oskad kasutada siis oleks osanud läbi online`i pilet ka ära võtta.

                                Ma ka tahaks PS Livele täna sisse osta, aga näe kohad täis. Paha-paha, kes süüdi?

                                Comment

                                Working...