Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010
Yeah MV on tõesti natuke liialt tähtis ja pigem istuvad miskid TrioBet Live ja PokerStars Live nimelised turniirid. Aga noh tegu on esimese sellise suurturniirga Tartus ja seetõttu kärab MV kah.
Muidugi lahedam nimi oleks olnud miski Tartu Pokkeriturnee ja tulevikus sealt edasi arendades saaks/võiks OO teha selliseid üritusi laiemalt erinevates suurtemates linnades, mis lõppeksid siis Eesti Meistrikatega. Lihtsalt linnulennult väike haigutus.
Algselt postitas Chevy
Vaata postitust
Muidugi lahedam nimi oleks olnud miski Tartu Pokkeriturnee ja tulevikus sealt edasi arendades saaks/võiks OO teha selliseid üritusi laiemalt erinevates suurtemates linnades, mis lõppeksid siis Eesti Meistrikatega. Lihtsalt linnulennult väike haigutus.
TC

Comment