EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #586
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    mis on emv FREEROLL?
    Real wierd thing, but
    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #587
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      tundub, et meie foorumi liige vilkar on tulnud Eesti meistriks freerollimises.
      GG !

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #588
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        wd vilkar

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #589
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          Tänud, sai siis eile jah bracelett koju ära toodud :D .

          Alustasime 15:00 ja lõpetasime 02:00

          Käsper jäi FT bubbleiks 10. koht

          HU olin Laur Siboldiga, ning HU kestis ca 20 handi kuskil. Lõpus õnnestus AA flopata set ja riveriks sai Laur 2 paari , millega betis 70-80 tuhandesse panka 40 k, mille peale panin nuppe ja sain üsna kiire calli.

          4-5 Veebruar siis Orlovile, keegi veel minemas siit?

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #590
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            mina lähen orlovile, pokernewsis on pisut rohkem juttu http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...8/#post-142221

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #591
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              tänud, lugesin ja postitasin sinna ka.

              Well ega keegi Tallinnas minemas pole??? 4nda õhtul ? võimalik et liigun autoga Tallinnas ise sinna ja 2 vaba kohta auto peal veel .

              Kui huvilisi on andke märku !

              Vilkar
              Last edited by vilkar; 31.01.11, 11:50.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #592
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                Leidke 5 erinevust:





                PokkeriProde üritusele tuled? Kui tuled, siis saab pärast 2+2 'te topicu teha piltidega ja rääkida kuidas junglemaniga pidu sai pandud :D
                Last edited by Codecci; 01.02.11, 00:24.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #593
                  Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                  lol, pane siia ka:
                  http://forumserver.twoplustwo.com/29...3/index82.html

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #594
                    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                    lmao priceless :D

                    kus juures mind peeti 1 kord Ragnar Klaavaniks ka :D aga see selleks :D

                    Mõtlen veel kas tulla prode kokkutulekule, sest järgmine päev Orlovi turna ja ei tea kas on hea pohmas peaga mängida, kuigi seni olen näidanud just siis häid tulemusi :D , et jah kahe otsaga asi...

                    Teine värk see, et peaksin siis reede varahommikul juba liikuma hakkama leedu suunas st mingi 4-5 ajal, et 14:00 kohale jõuda turna ajaks...

                    peab seedima veel neid mõtteid...

                    muidu keegi otse tuleks kaasa Orlovile ?? autos oleks pakkuda 2 vaba kohta , siis oleks täitsa tulemas 4. veeb Tartu , sest hetkel pool tühja autoga liikumas Leetu....

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #595
                      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                      Päris hea, tõesti sarnane :)

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #596
                        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                        Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                        kus juures mind peeti 1 kord Ragnar Klaavaniks ka :D aga see selleks :D
                        eeeeeeeeeeeee mismõttes sa polegi rakku??? :S

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #597
                          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                          Algselt postitas erplander Vaata postitust
                          DONE: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1231

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #598
                            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                            lol@purpuriga HU-s

                            GG vilkar

                            Comment

                            • Maku
                              Julm Donk
                              • Jan 2010
                              • 31

                              #599
                              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                              wp, vilkar, esimene bracelet käes :-)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #600
                                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                                Mmmmm... Mmmmmmmmmm

                                Comment

                                Working...