Laupäeval 09.10 turniir Võrus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #31
    Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

    Ei ole aga mu sõber. Palju rahvast oli ja kuidas rahakohad jagunesid?

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #32
      Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

      44 oli rahvast vist, struktuur oli väga kole ikka

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #33
        Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

        ise langesin 17. bb oli 300, ma sb-l ja 14 bb alles. bb-l istub vana, kes ennast haigelt täissöönd teiste stackidest :D eelmine käsi just tõmbas A8 vs QQ riverisse A.
        anyways, kõik minuni foldind, leian AA. duubli koht :D allin, call. villul JJ, flop puru, turn J, riverisse luckboxi ei tõmmand ja GG. next time
        mrc, 44 osalejat vist oli 8 paid ja esimesele 4,9k

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #34
          Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

          Ahsoo.. ehhee, Helmps mõnel vanal ikka luckist puudu ei jää. :D
          Ja mis selles struktuuris siis koledat oli?

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #35
            Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

            enda arust oli suht norm struktuur, kuigi jah, deepim võib alati olla, aga täna üllatvalt kähku läks. btw, täna olid kõik lauad 6max. ja just helistati, et HU pidi juba käima, suht kiirelt siis läks täna.
            a miks ise ei tulnd mrc?

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #36
              Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

              IMO oleks võinud stack veidi sügavam olla. Ma ei tea...mul oli tunne nagu mängiks SNG'd.

              Asi mis ei meeldinud oli see, et chipid oleks pidanud "lahtisemalt" andma. I mean...Mul on 4K chippe, miski 8x25, 6x50, 5x100, 2x500 ja 2x1000. Ja kui blindid on 25/50, siis ma pean nende 14 chippiga blinde maksma ja panuseid ka tegema ( kuna obv sajastega raiuma ei saa hakata ). Need tuhandesed oleks võinud alguses peenelt anda ja hiljem oleks keegi korraldajatest need kinni tagasi vahetanud, kui blindid juba piisavalt suured on.

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #37
                Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Asi mis ei meeldinud oli see, et chipid oleks pidanud "lahtisemalt" andma. I mean...Mul on 4K chippe, miski 8x25, 6x50, 5x100, 2x500 ja 2x1000. Ja kui blindid on 25/50, siis ma pean nende 14 chippiga blinde maksma ja panuseid ka tegema ( kuna obv sajastega raiuma ei saa hakata ). Need tuhandesed oleks võinud alguses peenelt anda ja hiljem oleks keegi korraldajatest need kinni tagasi vahetanud, kui blindid juba piisavalt suured on.

                Alati saab vahetada lauast.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #38
                  Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                  jep, ei ole mingit probleemi olnud selle vahetamisega.
                  ja no sügavam stack võiks alati olla, aga arvestama peab ka sellega, et koht kus mängitakse ei ole selline, kus võiks hommikuni grindida. ja niikuniii pole tegemist mingi huge MTT-ga, ongi pigem selline 4-5 laua SNG :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #39
                    Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                    Kle ei jõudnud jah turniirile, sest reedel läks liiga käest :D

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #40
                      Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                      400 saved :D

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #41
                        Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                        Põhimõtteliselt võib ni öelda küll jah.. :D Aga jah mai viitsi eriti nii mängida kui sitt olla või pooleldi koomas veel.. Siis ei tule mängust nagunii midagi välja ma juba tean :P

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #42
                          Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                          Helmps või keegi võiks jagada uudiseid palju top 3 said ja kes need inimesed olid

                          Comment

                          Working...