Laupäeval 09.10 turniir Võrus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    Laupäeval 09.10 turniir Võrus

    Selline info siis, et laupäeval algusega kell 14.00 Võrus Mõisa aidas aadressiga Jüri 20c Freezeout turniir
    Oodatakse kuni 100 inimest
    Buyin 400.- EEK
    Blind level - 30 minutit
    Algstack 4000 punkti

    Mina tulen isiklikult kohale, lisaks veel Eesti meister Korgi-Paavo ja veel mitmeid värvikaid tegelasi.
    Kel huvi on, võib oma nime siia kirja panna kas ta on tulija, siis teavad korraldajad enam-vähem mingi numbriga arvestada.
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #2
    Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

    Plaanis on ka sõbraga minna mängima. Iseasi on, kas mind lubatakse.

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #3
      Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

      Kuni 100 inimest? kust selline info? varem pole kunagi nii palju osalejaid olnud. tavaliselt vist kuni 50 nägu, cuz pokkerimängijatele seal eraldatud ainult ülemine korrus, kuhu kindlasti 100 nägu ei maha. aga samas, kui tuleks oleks muidugi niceee
      Last edited by Helmps; 07.10.10, 14:48. Põhjus: arvatavasti olen kohal :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

        kahjuks olen playmakersite peol, muidu tuleks ka

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

          Olen kohal suht 95% tõenäosusega.

          //Korraldajate Orkutikommuunis öeldi, et alaealised mängima ei saa.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #6
            Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Olen kohal suht 95% tõenäosusega.

            //Korraldajate Orkutikommuunis öeldi, et alaealised mängima ei saa.

            mis on ka ju mõistlik or what?

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #7
              Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

              Alaealine = 18 v 21 ??

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8
                Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                Alaealine = 18 v 21 ??
                Ei teagi...proovin teada saada selle.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #9
                  Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                  18 nendel turnadel

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                    Sain ise ka kinnitust, et 18 on. Eks ma olen siis kohal.

                    //Kaugemalt tulijatele teadmiseks, et sellest kohast põhimõtteliselt üle tee saab Võru parimaid friikaid .

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #11
                      Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                      Isikut tõendav dokument kaasa siis w? Mingi Paul hakkab dokke kontrollima?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #12
                        Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        Isikut tõendav dokument kaasa siis w? Mingi Paul hakkab dokke kontrollima?
                        Kui piisavalt vana välja näed, siis tõenäoliselt mitte.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #13
                          Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                          Siis jääb mul kogemata id kaart koju :)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                            mõtlesin siin, et võiks minna küll, aga päris üksi ei viitsiks tartust kohale tulla, kas on mingeid huvilisi. minu poolt oleks transport.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Laupäeval 09.10 turniir Võrus

                              Mingeid dokumente põhimõtteliselt ei hakata küsima, aga kui obv noor välja näed siis võib ju igaksjuhuks ikka küsida. Anyway, kohtade arv on piiratud, seega 100 inimest sinna kindlasti ei mahu, max. 50 ma arvan. Muidu olen ka kohal vast.

                              Comment

                              Working...