Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #1

    Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

    Täna, laupäeval, 4. sept. on võimalik osaleda Uue Maailma tänavafestivali käigus toimuvatel pokkeri ühelauaturniiridel:



    Üldkava 16:00 - 20:00 Pokkeri ühelauaturniirid - Seltsimaja toetuseks!

    Kuni 10 osalejaga No Limit Hold'em ja Badugi heategevusturniirid Seltsimaja katuse toetuseks: http://www.uusmaailm.ee/seltsimaja/katus/

    Algusajad orienteeruvalt kell 16:15 (Hold'em), kell 17:30 (Badugi) ja kell 18:45 (Hold'em). Kaarte jagab diiler. Osalemiseks soovitatav annetus 100 kr, igale osalejale karastav jook (õlu) ja võitja teenib pääsme Seltsimajas lähiajal toimuvale suuremale turniirile. Asukoht: Uue Maailma Seltsimaja, Koidu 82


    Võimalik, et ühel neist turniiridest osalevad ka ansambel Eliit liikmed ehk Eplik, Pehk, Chalice, tõenäoliselt kell 17:30.

    Kohapeal algab registreerimine kõigile turniiridele kell 16 põhimõttel kes ees, see mees. Kui keegi soovib kindlasti osaleda, võib saata mulle sõnumi kuni kell 15-ni.

    Panen selle suurema turniiri kohta ka info üles, kui on selgunud, millal täpselt toimub.
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #2
    Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

    Täna Kajamehe freeroll

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #3
      Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

      Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
      Täna Kajamehe freeroll
      Tean jah, et suurem kaader seal :)

      Aga siiski, kui mõni juhtub festivali väisama, siis teadmiseks, et ka võimalus pokkeris kätt proovida ja ehk isegi mängus nimega Badugi

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

        olen festivalil kohal, äkki mängin ka
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #5
          Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

          oot ooot see tallinas koidu tänaval jah?
          ja õigest saan aru täna laupäeval jah

          ja mis umbes kaks turniiri on jah?
          Last edited by soouni; 04.09.10, 08:32.

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #6
            Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

            Kogu info esimeses postis olemas :)

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #7
              Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

              Neljapäeval, 16. septembril algusega kell 19 taotakse Uue Maailma seltsimajas kolmel 9 inimest mahutaval laual pokkerit seltsimaja uue katuse toetuseks: http://www.uusmaailm.ee/seltsimaja/katus/

              Turniiri võitjad selguvad kesköö paiku või veidi pärast seda. Auhindadeks esikolmikule on pokkerižetoonikohvrid ja -komplektid, mille paneb välja Pokershop.ee: http://pokershop.ee/

              Osalemiseks soovitatav annetus on 200 krooni. Igale osalejale värskenduseks seltsimaja poolt pudel limonaadi, siidrit või õlut.

              Turniirile paluks ette registreerida, saates mulle sõnumi või emaili teel: pokkeriturniir [ät] gmail.com



              Turniir saab olema korraliku struktuuriga, 10 000 stäkk ja levelid:

              25 / 50 (20 min)
              50 / 100 (20 min)
              75 / 150 (20 min) breik 15 min
              100 / 200 (25 min)
              150 / 300 (25 min)
              250 / 500 (25 min) breik 10 min
              400 / 800 (25 min)
              600 / 1200 (25 min)
              1000 / 2000 (25 min) breik 10 min
              1500 / 3000 (20 min)
              2500 / 5000 (20 min)
              4000 / 8000 (20 min) breik 10 min
              6000 / 12000 (20 min)
              10000 / 20000 (20 min)

              Nii et hea võimalus osaleda suhteliselt sügava struktuuriga live-turnal vaid 200 kr eest :)
              Last edited by erplander; 09.09.10, 18:30.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #8
                Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                ma bronniks koha ära :)

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #9
                  Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                  On veel mõned vabad kohad tänaõhtuseks turnaks Uue Maailma seltsimajas Koidu 82 (algus kell 19), millel osalevad muuhulgas mitmed tuntud loomeinimesed nagu Orelipoiss, Chalice, Ruitlane jne

                  Ja 18+ on ok.
                  Last edited by erplander; 16.09.10, 13:43.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                    oskad sa öelda, kas täna kapsas ka lahti on? kui on, hüppaks läbi
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #11
                      Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                      huvi pärast küsiks palju tegelasi siit üldse osa võtavad seal?

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #12
                        Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                        nikitheone: üldiselt Kapsad on suletud, aga on võimalik pokkeriturna vaheajal nt külastada seda kui huvi, mõne tegelasega seltsist

                        soouni: Madis Very ja paar tema sõpra osalevad, lisaks pwndre ja võibolla veel mõni.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                          a kas kapsas ei ole kolmap-reede avatud? hm. mäletasin valesti siis
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #14
                            Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                            uuh mõnus tsill turniir. hea vaheldus online.le,

                            erplander pärast anna teada siis kuidas esikolmik jäi.
                            ise kukkusin final tables esimesena välja :)

                            mõnus mõnus

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #15
                              Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas

                              Chalice pani kinni, Joonas 2. ja Romka 3. Kaarel (foorumis "oben") bubble.

                              Päris vinge jah, Selts teenis ka mingi 5% uue katuse jaoks vajalikust summast ühe õhtuga :)
                              Last edited by erplander; 17.09.10, 02:20.

                              Comment

                              Working...