Re: Heategevusturniirid Uue Maailma Seltsimajas
käisin ka korra seal eile, palju rahvast oli (mingi 31 vist?). õhku aga polnud, võimatu sees olla.
käisin ka korra seal eile, palju rahvast oli (mingi 31 vist?). õhku aga polnud, võimatu sees olla.
Comment