Turniir Pärnus 18.07

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sip3lgas
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 157

    #16
    Re: Turniir Pärnus 18.07

    Kahjuks tartu inimesed . Yolpa on juba pärnus ja tleb tagasi alles pühap ja ta vb ei tle turniiri khm mängima .

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #17
      Re: Turniir Pärnus 18.07

      pucic, tallinna oma ka mitte.

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #18
        Re: Turniir Pärnus 18.07

        Kas ültse toimub mingi turniir pärnus siis ???

        Korraldaks siis pühapäeval tartus ühe ??

        Comment

        • Tonnar
          Räme Fish
          • Jun 2010
          • 18

          #19
          Re: Turniir Pärnus 18.07

          Minuga tuleb 3-4 venda veel!

          Comment

          • sip3lgas
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 157

            #20
            Re: Turniir Pärnus 18.07

            kus kohas tartus ?

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #21
              Re: Turniir Pärnus 18.07

              Ehk sealsamas tähes ????

              Comment

              • madisle
                Jube Noob
                • May 2009
                • 115

                #22
                Re: Turniir Pärnus 18.07

                On veel huvilisi? Ei tahaks nagu ära jätta turniiri.

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #23
                  Re: Turniir Pärnus 18.07

                  Ilmselt jääb tulematta kui keegi Tartust autoga ei tule....bussiga küll kahjuks tulla ei viici.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #24
                    Re: Turniir Pärnus 18.07

                    miks peaks tahtma minna tartust pärnu 225 eekist turnat taguma kus price pool on max 8100 eeki seda kui tuleb rahvas kokku.

                    Comment

                    • G3rt
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 35

                      #25
                      Re: Turniir Pärnus 18.07

                      arvatavasti tuleks kuid 100% pole kindel

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #26
                        Re: Turniir Pärnus 18.07

                        Pärnu...rand...õlu...pokker....huvitavad inimesed....reis....jms

                        Comment

                        • madisle
                          Jube Noob
                          • May 2009
                          • 115

                          #27
                          Re: Turniir Pärnus 18.07

                          Kui täna õhtuks ca' 18 inimest kokku ei aja siis jääb turniir ära. Mu tutvusringkonnast on mõned inimesed öelnud osalemise kohta võibolla, pean nende käest veel üle küsima.

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #28
                            Re: Turniir Pärnus 18.07

                            Ma @ PRN muidu. Homme keegi 2/4 cashi ?

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #29
                              Re: Turniir Pärnus 18.07

                              või 5/5

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #30
                                Re: Turniir Pärnus 18.07

                                Kas turniir toimub siis ?

                                Comment

                                Working...