Turniir Pärnus 18.07

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • madisle
    Jube Noob
    • May 2009
    • 115

    #1

    Turniir Pärnus 18.07

    Plaanis teha turniir 2paaris.
    buyin 225.-
    kuupäev siis 18.07
    algusaeg veel lahtine
    kohti peaks olema max 36
    algstack peaks olema 500 chipsi
    blindi leveli pikkus 30 min, paus peale kahte blindi ringi 10 min
    kes on tulemas postitagu siia teemasse või saatke PS

    tulemas:
    1. totaldonk
    2. tonnar
    3. EGERT 98%
    4. Priidix ?
    5. yolpa ?
    6. miksnii ?
    7. MrRiver ?
    8. Mario
    9. Alar
    10. G3rt ?
    Last edited by madisle; 17.07.10, 07:38.
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2
    Re: Turniir Pärnus 18.07

    Olen kohal

    Comment

    • Potik
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 245

      #3
      Re: Turniir Pärnus 18.07

      aga nt. 250.- sisseostuga, kus 50.- on bounty ei viitsi teha?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Turniir Pärnus 18.07

        Kes tulevad võiks märku anda, siis teab palju rahvast umbkaudu tuleb.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Turniir Pärnus 18.07

          kui keegi tallinnast läheb? bronniksin autosse koha:D

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #6
            Re: Turniir Pärnus 18.07

            keegi tartus tahaks minna? mul oleks auto, aga pole rahvast.

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #7
              Re: Turniir Pärnus 18.07

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              keegi tartus tahaks minna? mul oleks auto, aga pole rahvast.
              oleks isegi huvitatud...pm me !

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #8
                Re: Turniir Pärnus 18.07

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                keegi tartus tahaks minna? mul oleks auto, aga pole rahvast.
                Ehk oleks ka huvitatud, peab vaatama.

                Comment

                • Tonnar
                  Räme Fish
                  • Jun 2010
                  • 18

                  #9
                  Re: Turniir Pärnus 18.07

                  Olen kohal

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: Turniir Pärnus 18.07

                    98% tõenäosusega kohal :)
                    BTW, oleksin samuti Tallinnast auto peale hüppamas ;D

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: Turniir Pärnus 18.07

                      ilmselt tahaks ka tulla ja saaksin inimesed oma auto peale võtta siis. (Tallinnast) Aga kuna 17juuli on veel õllesummer, siis tõesti ei tea kuidas ma tunnen ennast peale 4päeva joomist ja kas olen sõidu ja mänguvõimeline.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: Turniir Pärnus 18.07

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        ilmselt tahaks ka tulla ja saaksin inimesed oma auto peale võtta siis. (Tallinnast) Aga kuna 17juuli on veel õllesummer, siis tõesti ei tea kuidas ma tunnen ennast peale 4päeva joomist ja kas olen sõidu ja mänguvõimeline.
                        IM IN , kui saab!

                        Comment

                        • madisle
                          Jube Noob
                          • May 2009
                          • 115

                          #13
                          Re: Turniir Pärnus 18.07

                          Algusaja tahaks teha kas 16:00 või 17:00 aga kümne mängija pärast ma küll turnat korraldama ei hakka. Katsun homme kohalikega rääkida, et palju neid kokku tuleb.

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #14
                            Re: Turniir Pärnus 18.07

                            ma oleks ka kindlasti kohal kui yolpa mu kaasa võtab :P

                            Comment

                            • sip3lgas
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 157

                              #15
                              Re: Turniir Pärnus 18.07

                              kui yolpa peale korjab siis ikka võib jhm tulla :D

                              Comment

                              Working...