Re: Situatsioon live MTT-l. kuidas hindad manageri otsust?
wau wau wau!
seda ei arvestatudki panusena...omg
mina olen ka selle poolt, et need kollased jooned kaotada (nii nagu mainis svenza).
Sellega mulle meenus üks huvitav olukord.
Härra Henri Käsperile meeldib lauale toetuda vms nii, et ta käed ulatuvad ette, st seda et ta kaardid on pidevalt üle kollase joone, aga käe all! Ma olen seda juba mitmel turniiril tähele pannud, aga kuna mind see ei häiri, siis ma ei võta ka sõna.
Viimasel OOC turniiril küsis üks mängija diilerilt, et kas tema käsi pole muckis, mida Käsper omab? Ta kaardid on ju üle kollase joone?!?!?! Hakkas väike arutelu, kuid diiler vastas kiirelt:"Nii kaua kui ta oma kaarte kaitseb, ei ole need muckis".
No vb on see vana reegel vms, a no....huvitav kui ma Tartu Olympicus sellist liigutust harrastaks, kas mu käsi loetaks kohe surnuks :D? Tõenäoliselt küll, siin regsidele ei halastata.
wau wau wau!
seda ei arvestatudki panusena...omg
mina olen ka selle poolt, et need kollased jooned kaotada (nii nagu mainis svenza).
Sellega mulle meenus üks huvitav olukord.
Härra Henri Käsperile meeldib lauale toetuda vms nii, et ta käed ulatuvad ette, st seda et ta kaardid on pidevalt üle kollase joone, aga käe all! Ma olen seda juba mitmel turniiril tähele pannud, aga kuna mind see ei häiri, siis ma ei võta ka sõna.
Viimasel OOC turniiril küsis üks mängija diilerilt, et kas tema käsi pole muckis, mida Käsper omab? Ta kaardid on ju üle kollase joone?!?!?! Hakkas väike arutelu, kuid diiler vastas kiirelt:"Nii kaua kui ta oma kaarte kaitseb, ei ole need muckis".
No vb on see vana reegel vms, a no....huvitav kui ma Tartu Olympicus sellist liigutust harrastaks, kas mu käsi loetaks kohe surnuks :D? Tõenäoliselt küll, siin regsidele ei halastata.
TC
Comment