Re: EPT Tallinn 11-16 august
privador on üle pingutanud siin, ei ole kahjuks paari päevaga milli plussis Swissis, märksa vähem.
1K/2K lõppes mulle mingi 60K miinuses ...olin pikalt 20-150 plussis, aga viimase paari käega suutsin Helppile paar asja kinni maksta ja Leeduka vastu bluffida, mille ta callis.
1K/2K oli suht vaikne, võrreldes 200-400ga vahepeal ...samas liigutusi ikka tehti.
mis puutub suurde potti, siis mäng oli järgmine - tõstan 3,5K, vastutõste 13K, mina 35K, vastu 83K ...ma call. ja siis lükkasin eestkätt nupud sisse. callis väga kiirelt. ei viitsi pikalt seletada, aga mängu käigu järgi pani ta mind suure tõenäosusega KK peale.
fyi.. Helppi on ilmselt kõige parem mängija, kelle vastu mul on õnnestunud mängida. vähe käsi, aga arvaks nii. Ma ei tea mis ta teeb kui ta tildis on või kas ta läheb kunagi tilti, aga ta on väga hea. Leedukas on lihtsalt hea
mis puutub rahadesse, siis on see tavaliselt depos või käib kannetega.
privador on üle pingutanud siin, ei ole kahjuks paari päevaga milli plussis Swissis, märksa vähem.
1K/2K lõppes mulle mingi 60K miinuses ...olin pikalt 20-150 plussis, aga viimase paari käega suutsin Helppile paar asja kinni maksta ja Leeduka vastu bluffida, mille ta callis.
1K/2K oli suht vaikne, võrreldes 200-400ga vahepeal ...samas liigutusi ikka tehti.
mis puutub suurde potti, siis mäng oli järgmine - tõstan 3,5K, vastutõste 13K, mina 35K, vastu 83K ...ma call. ja siis lükkasin eestkätt nupud sisse. callis väga kiirelt. ei viitsi pikalt seletada, aga mängu käigu järgi pani ta mind suure tõenäosusega KK peale.
fyi.. Helppi on ilmselt kõige parem mängija, kelle vastu mul on õnnestunud mängida. vähe käsi, aga arvaks nii. Ma ei tea mis ta teeb kui ta tildis on või kas ta läheb kunagi tilti, aga ta on väga hea. Leedukas on lihtsalt hea
mis puutub rahadesse, siis on see tavaliselt depos või käib kannetega.
Comment