Classic Casino

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #1

    Classic Casino

    Kellel live`i isu siis hea ja odav turna on täna Classicus kell 19.



    Algstäkk 5000 chipi ja levelid 20 min. DC. Mulle see turna väga meeldib. 5x osalenud ja 3x võitnud, korra 3. Field siiamaani ikka suht kerge olnud Viimasel ajal on Classicus üsna vähe osalejaid, ei teagi miks, kas masu või mis? Nii et tulge kohale!
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: Classic Casino

    palju teisipäeviti rahvast on?

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: Classic Casino

      mida see double chance endast täpselt sisi kujutab?

      Palju sinna rahvast mahub üldse? Kui ma 10min enne turna algust sisse tulen kas saan ikka regada või lähen waiting listi?

      Seal ka muidu kliendikaardimoodi asjad nagu olympsis, et sisse saada?

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Classic Casino

        Algselt postitas Cash87
        mida see double chance endast täpselt sisi kujutab?

        Palju sinna rahvast mahub üldse? Kui ma 10min enne turna algust sisse tulen kas saan ikka regada või lähen waiting listi?

        Seal ka muidu kliendikaardimoodi asjad nagu olympsis, et sisse saada?
        double chance tähendab seda, et võid võtta 2500 e pool stacki mängu alustades ja teise poole enne esimest pausi või siis kui soovid kogu stacki kohe mängu alustades. ehk siis max value või safe shortstack mode.

        kui lähed 10 min enne turniiri algust, siis saad ikka mängu, kui kohti on(nagu kuulda siis on)
        kliendikaarti seal pole, dokumendi alusel registreerid kassas.

        ma arvan, et sellepärast on vähe rahvast, et Olympicu teispäevane freezout(550.-) on populaarne(55-65 osalejat) ja paljud Classicus käijad on samuti seal.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: Classic Casino

          Täna Classicus kõige parema struktuuriga turniir, mis Eestis iganädalaselt korraldatakse. Kui levelid veel 30 min oleksid siis vast eriti vahele ei jätakski seda turniiri.

          19.00 No Limit Texas Holdem, Buy In 400+40, DEEP STACK 5000pt, level 20 min

          Comment

          • olwyn
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 25

            #6
            Re: Classic Casino

            hea turna on tõesti see

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #7
              Re: Classic Casino

              no ei mõista kus mängijad on? läksin eile parki, seal 2000+200 ja 14 mängijat. ok rahakott peale ei hakanud ja seadsin sammud classicusse, seal 300+30. koos minuga kokku 8 mängijat. mis toimub? kas kuskil on mingi uus koht mis rahva endale tõmmanud v lihtsalt täiskuu mõju?

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #8
                Re: Classic Casino

                Viimsi iganeljapäevasel üritusel on ~40 osalejat ja hoitakse end selle jaoks, ma arvan

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9
                  Re: Classic Casino

                  Algselt postitas adam_q
                  Viimsi iganeljapäevasel üritusel on ~40 osalejat ja hoitakse end selle jaoks, ma arvan

                  miskus räägi lähemalt. tundub huvitav.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: Classic Casino

                    Algselt postitas rahvavaenlane
                    no ei mõista kus mängijad on? läksin eile parki, seal 2000+200 ja 14 mängijat. ok rahakott peale ei hakanud ja seadsin sammud classicusse, seal 300+30. koos minuga kokku 8 mängijat. mis toimub? kas kuskil on mingi uus koht mis rahva endale tõmmanud v lihtsalt täiskuu mõju?
                    Olympic Casino Lasnamäe Centrum
                    Olympic Casino Rocca al Mare
                    Olympic Casino Mustika
                    Olympic Casino Järve
                    Olympic Casino Norde

                    suht haigelt on neid 2 lauaga soodsa hinnaga SnG kohti OC poolt tehtud oma automaadi saalidesse, et rahvast kohale pokkeriga meelitada. igale poole ei jätku.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #11
                      Re: Classic Casino

                      Algselt postitas rahvavaenlane

                      miskus räägi lähemalt. tundub huvitav.
                      Vaata korra Livepokker ja Kaasaelamine (railing) teemade loetelu:)

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #12
                        Re: Classic Casino

                        wtf Classicus toimub?

                        Lugupeetud mängusõbrad,

                        Classic Casinos ei saa veebruari kuus ajutiselt mängida kasiinomänge (Rulett, Black Jack, Pokker diileri vastu) küll aga on pokkerisõpradele avatud meie pokkerituba, et mängida turniire!

                        Jälgige kava, registreeruda saab ainult koha peal, telefonitsi registreerumist veebruaris ei toimu!

                        Telefoni keegi vastu ei võta, kavas pole ka kirjas, kas täna deep stack toimub. ffs

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: Classic Casino

                          No toimub kindlasti vast, kohe mõtlen välja kuhu liigun, kas kaugele viimsisse või väljasurevasse classicusse. Aga need OC 2 laua sng-d on lahja supi tõesti täitsa lurriks muutnud. Kui enne seda sai Classicus ikka 2 lauda täis kui mitte 3 siis nüüd need lasnamäe odavad sepad ja ka mujalt enam classicusse ei viitsi tulla. Neil ükskõik palju rahvast ja auhinnafondis, peaasi, et hea ligidal toksida...

                          Samas pikas perspektiivis vbolla toob see uusi mängijaid juurde siiski nii, et mõistlik samm. Classicu omanikud peaksid lihtsalt oma koha kuidagi atraktiivsemaks muutma ja rohkem reklaami tegema. Telefoni nad igatahes vastu võtsid, regada ei saanud, aga mis seal vahet kui kohti alati on.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #14
                            Re: Classic Casino

                            aga miks mitte minna OC-sse? Kas need turnad on jurad? Või miks Classic nii hea on?

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #15
                              Re: Classic Casino

                              Täna ainult 200+20 eeku turka :)

                              Comment

                              Working...