Re: Classic Casino
Hehe, selle turniiri HU-sse jõudnud mängijad tulid minu poole hiljem. Minu juures regati ka ära nö ja blindid tiksusid vaikselt. Classicus oli osalejaid 10, minu pool 9, aga 400kr turna 10k stackiga reigivabalt oli kindlalt parem kui Classicu turniir. Ka auhinnafond pea poole suurem. Ise ei viitsi ka enam seal sitngotada. Parem teen ise kodus parema :)
Kahju tegelt, et need Classicu 30 inimese turkad välja on vaikselt surnud. Aga mis teha, OC hävitas nad nende odavate linnaosa sitngodega ära ja vaikselt on võtnud ette ka netipokkeri saidid. Varsti on kõigile Eesti pokkerimängijatele otsaette tätoveeritud OC.
Hehe, selle turniiri HU-sse jõudnud mängijad tulid minu poole hiljem. Minu juures regati ka ära nö ja blindid tiksusid vaikselt. Classicus oli osalejaid 10, minu pool 9, aga 400kr turna 10k stackiga reigivabalt oli kindlalt parem kui Classicu turniir. Ka auhinnafond pea poole suurem. Ise ei viitsi ka enam seal sitngotada. Parem teen ise kodus parema :)
Kahju tegelt, et need Classicu 30 inimese turkad välja on vaikselt surnud. Aga mis teha, OC hävitas nad nende odavate linnaosa sitngodega ära ja vaikselt on võtnud ette ka netipokkeri saidid. Varsti on kõigile Eesti pokkerimängijatele otsaette tätoveeritud OC.
Comment