Classic Casino

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #16
    Re: Classic Casino

    Hehe, selle turniiri HU-sse jõudnud mängijad tulid minu poole hiljem. Minu juures regati ka ära nö ja blindid tiksusid vaikselt. Classicus oli osalejaid 10, minu pool 9, aga 400kr turna 10k stackiga reigivabalt oli kindlalt parem kui Classicu turniir. Ka auhinnafond pea poole suurem. Ise ei viitsi ka enam seal sitngotada. Parem teen ise kodus parema :)
    Kahju tegelt, et need Classicu 30 inimese turkad välja on vaikselt surnud. Aga mis teha, OC hävitas nad nende odavate linnaosa sitngodega ära ja vaikselt on võtnud ette ka netipokkeri saidid. Varsti on kõigile Eesti pokkerimängijatele otsaette tätoveeritud OC.

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #17
      Re: Classic Casino

      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
      Hehe, selle turniiri HU-sse jõudnud mängijad tulid minu poole hiljem. Minu juures regati ka ära nö ja blindid tiksusid vaikselt. Classicus oli osalejaid 10, minu pool 9, aga 400kr turna 10k stackiga reigivabalt oli kindlalt parem kui Classicu turniir. Ka auhinnafond pea poole suurem. Ise ei viitsi ka enam seal sitngotada. Parem teen ise kodus parema :)
      Kahju tegelt, et need Classicu 30 inimese turkad välja on vaikselt surnud. Aga mis teha, OC hävitas nad nende odavate linnaosa sitngodega ära ja vaikselt on võtnud ette ka netipokkeri saidid. Varsti on kõigile Eesti pokkerimängijatele otsaette tätoveeritud OC.

      Nii, et arvad täna samamoodi põud ? 10 inimest on küll natuke nadi

      Comment

      • forell
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 350

        #18
        Re: Classic Casino

        See on suht chill et millalgi kui Classikus käisin siis ostsin mingi mahla ja maksin sularahas ja sain tagasi raha chippides. Unustasin need sisse cashida ja kui nüüd mingi laupäeval vms käisin seal et raiskan need chipid kuskil turnas ära (mingi rebuy lollus oli seal) siis öeldi et chippidega ei saa turnale sisse osta, rebuyd teha, baarist midagi osta ega neid kuskile blackjacki või ruletti visata.
        So here i am, classiku chippidega,kuhu kohta ma need pistma pean aru ma ei saa. Kuradi sitaauk on see kasiino ikka.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: Classic Casino

          rahaks peaks saama neid vahetada
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #20
            Re: Classic Casino

            Classic oli ikka päris surnud, 5 inimest tuli kokku ja läks loto mängimiseks 1 koha peale.

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #21
              Re: Classic Casino

              jap classicus oli kunagi esmaspäevane 100 rebuy turna ka 30 inimesega + waiting list. just käisin ja oli mingi 18 inimest.
              kui tahan mängida live turniire, mis ei ole nagu SnG-d, siis pigem olympic.
              cashi ja SnG-d saab homegames ka lasta

              PS ja miks ei ole kõik inimesed park hotell olympicus? kuna classic ja olympicu väiksemad kasiinod pakkuvad odavaid, seejuures mitte liiga turbo struktuuriga turniire. algajale, õppijale hea.
              Last edited by chrosmos; 24.02.10, 20:31.

              Comment

              • OuMaiGaad
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 482

                #22
                Re: Classic Casino

                Kas classicus ikka toimuvad turnad veel? Kodulehekülg on küll neil täitsa välja surnud

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #23
                  Re: Classic Casino

                  Pankrot. Linna peal räägitakse, et triobet ostis ära, aga ei teagi kas see vastab tõele. Tore oleks küll kui Triobet tuleks turule pauguga tagasi koos oma live kasiinoga.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: Classic Casino

                    see oleks nice küll. Burget teeks sellise sõbraliku ja mõnusa pokkeritoa

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #25
                      Re: Classic Casino

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      see oleks nice küll. Burget teeks sellise sõbraliku ja mõnusa pokkeritoa
                      Sellisel juhul võiks ainult pokkeri lauad olla ja igast gambling slot machined ja ruletti lauad välja visata sealt :)

                      Korralik baar ja muusika ning palju laudu , lai valik rahalaudasid ja ruumi turnade jaoks oleks suht mõistlik minu meelest või vähemalt uus lähenemine asjale.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #26
                        Re: Classic Casino

                        seal ei olnud enne ka mänguautomaate IMO.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #27
                          Re: Classic Casino

                          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                          Sellisel juhul võiks ainult pokkeri lauad olla ja igast gambling slot machined ja ruletti lauad välja visata sealt :)

                          Korralik baar ja muusika ning palju laudu , lai valik rahalaudasid ja ruumi turnade jaoks oleks suht mõistlik minu meelest või vähemalt uus lähenemine asjale.
                          jep ja kerge miski alternatiivmuusikaga klubiruum ka.. maitea.. midagi minimal techont või house vms.. oleks insta live cashi/turnade regular:-)

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #28
                            Re: Classic Casino

                            Burget peaks nüüd seda lugema ja saaksi kullaugu idee omale :)

                            Comment

                            • katrinclub
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 146

                              #29
                              Re: Classic Casino

                              Eks nad ostsid selle sellejaoks et omada online litsensi, sest nagu ma nüüd aru olen saanud ei saa online litsensi, kui pole live kasiinot.Aga ma ei välista, et nad panevad seal õige kasiino ja pokeriklubi käiku ja sellest võiks saada tõsine konkurent, sest classicul oli minu teades see viga, et seal tihti peale puudus raha kassas, kui keegi peaks võitma ja ma usun et Triobeti puhul seda ei toimuks.Ainuke probleem on parkimine.Samas saaks integreerida online ja live kasiino omavahel parem kui seda teeb praegu OO .Samas ei taha ma oma idee nüüd siia välja laduda ja usun et Burgert ja Taivo saavad minuta hakkama.

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #30
                                Re: Classic Casino

                                classicul rahast pokkerivõitude väljastamisel küll puudu ei jäänud, pakun välja, et viga oli väheses reklaamis

                                Comment

                                Working...