WCOOP 5. sept

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    WCOOP 5. sept

    mõtsin, et mängin seda 109$'st, mis tuleb probly laulupidu, a kes veel mängib?
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: WCOOP 5. sept

    Freerollilt üritan 215$ piletit saada. Ehk siis minu ainus võimalus WCOOP-l osalemiseks. (106 matsi saab, hetkel 635 reganut, aga õhtul alles hakkab, loodetavasti üle 1500 osaleja sinna ei tule).

    Comment

    • Aadu
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 326

      #3
      Re: WCOOP 5. sept

      Mängin 109 taalast, 1mil guaranteed.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: WCOOP 5. sept

        mingi 20 matnud hetkel nende 109 pileti alla. haigelt tahaks seda mängida, kuna pmst ainuke wcoop mida võimalik on teha, aga flipid ei taha tulla rsk.

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #5
          Re: WCOOP 5. sept

          Algselt postitas Vapsik
          Freerollilt üritan 215$ piletit saada. Ehk siis minu ainus võimalus WCOOP-l osalemiseks. (106 matsi saab, hetkel 635 reganut, aga õhtul alles hakkab, loodetavasti üle 1500 osaleja sinna ei tule).
          heh, ära ole kade, mis freeroll see on? :D tahan ka

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: WCOOP 5. sept

            Algselt postitas Rahapada
            heh, ära ole kade, mis freeroll see on? :D tahan ka
            Seal olid tingimused ka, nii et kui meili peal kirja pole saanud, et Sulle on pilet sellele antud, siis Sa seal kahjuks osaleda ei saa.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: WCOOP 5. sept

              aso, õige jah... peaks ikka vist staaris mängma hakkama :P

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: WCOOP 5. sept

                nagu varem mainitud, siis mängin ka $109. Kui keegi tahab, siis müün osalust kuni 40%, 10% hind $10.

                Comment

                • RCold
                  Räme Fish
                  • Oct 2008
                  • 19

                  #9
                  Re: WCOOP 5. sept

                  Mängin samuti 109$ turniiri.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: WCOOP 5. sept

                    Muruntau - võtan 10%. Pane andmetega PM.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: WCOOP 5. sept

                      muruntau, võtan 10%, pane pmi andmed

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: WCOOP 5. sept

                        EI hakka PMi panema. Starsis olen samuti muruntau (Maardu).

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: WCOOP 5. sept

                          Tehtud.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: WCOOP 5. sept

                            ilmselt mängin ka ...

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #15
                              Re: WCOOP 5. sept

                              tehtud, ostaks veel keelleltki 10%

                              Comment

                              Working...