mõtsin, et mängin seda 109$'st, mis tuleb probly laulupidu, a kes veel mängib?
WCOOP 5. sept
Collapse
X
-
Re: WCOOP 5. sept
heh, ära ole kade, mis freeroll see on? :D tahan kaAlgselt postitas VapsikFreerollilt üritan 215$ piletit saada. Ehk siis minu ainus võimalus WCOOP-l osalemiseks. (106 matsi saab, hetkel 635 reganut, aga õhtul alles hakkab, loodetavasti üle 1500 osaleja sinna ei tule).
Comment
-
Re: WCOOP 5. sept
nagu varem mainitud, siis mängin ka $109. Kui keegi tahab, siis müün osalust kuni 40%, 10% hind $10.
Comment
-
Comment