*** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

    Kes, mida mängib? ESTPatrick minu juures ja varsti peaks ka Peokuningas siia jõudma ning siis teeme hästi suure hunniku donkamente. Proovime katta ära enamus pokkeritube.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

    Keegi veel FTOPSi Main Eventil on ?(500+35$) - Kell 4 hakkab.
    Ei see pole mu tavaline MTT limiit :D http://my.pokernews.com/s3r1f25xxv/e...valguskiir.htm .

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

      vist mängin HU-d starsis, $215 buy-in ja 50k grt .

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #4
        Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

        Algselt postitas ranka
        Kes, mida mängib? ESTPatrick minu juures ja varsti peaks ka Peokuningas siia jõudma ning siis teeme hästi suure hunniku donkamente. Proovime katta ära enamus pokkeritube.
        Kas pokkeriprode turnat mängite eraldi tubades? :D

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

          ise teen daily 30k ja paar sunday milli satikat kui ühe ära hitin siis mängin daily 80k sunday specialit

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

            triobeti turnas chipliider, esimene kösi 3bet allinn 60 to 3000 ja 99 snapcallisid mu JJ

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

              Algselt postitas FreakyJason
              Kas pokkeriprode turnat mängite eraldi tubades? :D
              Kahjuks mitte aga garanteerin 100% aususe -- jaotuse aeg me kaartidest ei räägi.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                sain bad biidi, AK kaotas ranka setile

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                  bad biidiga väljas, rida vs kolmik vs mastitõmme turnis allinn, ranka tõmbas ikka neliku ära, 9k pot läks ja out

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                    tigrano fish riverdas ära oma AQ v 77

                    obv lakbox fishid

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                      Foorumi turnale kahjuks ei jõudnud, aga tegin kiiresti kaks satikat starsis ning mängin quarter milli ning mingit teist üheteist daalast turnat, mis hakkab natukene enne quarterit.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #12
                        Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                        nonii tuli üks sundaymilli satikas ära ehk siis mängin sunday specialit selle asemel

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                          Algselt postitas kivisaba
                          nonii tuli üks sundaymilli satikas ära ehk siis mängin sunday specialit selle asemel
                          Mis asi sunday special?

                          Ise põrutan hetkel TrioBeti €100k GNT ja traaaaaaaaaaaaa. Bwinis omast arust mängisin $100k GNT-d aga hoopis miski semi-live satikas. Täitsa perses.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #14
                            Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                            Algselt postitas ranka
                            Mis asi sunday special?

                            Ise põrutan hetkel TrioBeti €100k GNT ja traaaaaaaaaaaaa. Bwinis omast arust mängisin $100k GNT-d aga hoopis miski semi-live satikas. Täitsa pe**es.
                            daily 80k sunday special 200k grnt

                            Comment

                            • EdgarP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2009
                              • 368

                              #15
                              Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***

                              Sunday 1/4 ja Sunday milli.

                              Comment

                              Working...