Kes, mida mängib? ESTPatrick minu juures ja varsti peaks ka Peokuningas siia jõudma ning siis teeme hästi suure hunniku donkamente. Proovime katta ära enamus pokkeritube.
*** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
Collapse
X
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
Keegi veel FTOPSi Main Eventil on ?(500+35$) - Kell 4 hakkab.
Ei see pole mu tavaline MTT limiit :D http://my.pokernews.com/s3r1f25xxv/e...valguskiir.htm .
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
Kas pokkeriprode turnat mängite eraldi tubades? :DAlgselt postitas rankaKes, mida mängib? ESTPatrick minu juures ja varsti peaks ka Peokuningas siia jõudma ning siis teeme hästi suure hunniku donkamente. Proovime katta ära enamus pokkeritube.
Comment
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
triobeti turnas chipliider, esimene kösi 3bet allinn 60 to 3000 ja 99 snapcallisid mu JJ
Comment
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
sain bad biidi, AK kaotas ranka setile
Comment
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
bad biidiga väljas, rida vs kolmik vs mastitõmme turnis allinn, ranka tõmbas ikka neliku ära, 9k pot läks ja out
Comment
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
Mis asi sunday special?Algselt postitas kivisabanonii tuli üks sundaymilli satikas ära ehk siis mängin sunday specialit selle asemel
Ise põrutan hetkel TrioBeti €100k GNT ja traaaaaaaaaaaaa. Bwinis omast arust mängisin $100k GNT-d aga hoopis miski semi-live satikas. Täitsa perses.
Comment
-
Re: *** Pühapäevased Turniirid - Donkide Istandus (16.08) ***
daily 80k sunday special 200k grntAlgselt postitas rankaMis asi sunday special?
Ise põrutan hetkel TrioBeti €100k GNT ja traaaaaaaaaaaaa. Bwinis omast arust mängisin $100k GNT-d aga hoopis miski semi-live satikas. Täitsa pe**es.
Comment
Comment