PokkeriProd.com Suveturniir

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #631
    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Algselt postitas vonkartoffel
    Kes see havai särgiga mees on, kes karikaid jagas?
    ofc rasta estpatrick

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #632
      Re: PokkeriProd.com Suveturniir

      jõudsin kah koju. Siiani Teqila vine all

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #633
        Re: PokkeriProd.com Suveturniir

        Algselt postitas vonkartoffel
        Kes see havai särgiga mees on, kes karikaid jagas?
        see olin mina, sry et varem ei vastanud käisin ranka õe ja vennaga korraks viina joomas

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #634
          Re: PokkeriProd.com Suveturniir

          Algselt postitas ESTPatrick
          see olin mina, sry et varem ei vastanud käisin ranka õe ja vennaga korraks viina joomas
          rohvel ;D

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #635
            Re: PokkeriProd.com Suveturniir

            Ülinuts üritus.
            Eile vedelesin pool päeva rannas, mõnusalt praadisin... Koju jõudsin, olin täiega läbi omadega. Jäin teleka taha magama ja Sunday million jäigi mängimata.Järgmine kord annab suurema ürituse korraldada, sest kohti mahuks rohkem isegi.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #636
              Re: PokkeriProd.com Suveturniir

              tore et meeldis, miskid vajakajäämised võiks kõik kirja panna siia, siis teinekord teab parandada

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #637
                Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                Algselt postitas ESTPatrick
                tore et meeldis, miskid vajakajäämised võiks kõik kirja panna siia, siis teinekord teab parandada
                liiiiga fucking palav oli :D
                ja turna hakkas liiga vara minu jaoks sain paar tundi ainult magada

                Comment

                • purpur
                  Räme Fish
                  • Jul 2009
                  • 21

                  #638
                  Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  tore et meeldis, miskid vajakajäämised võiks kõik kirja panna siia, siis teinekord teab parandada
                  Vist ainult üks märkus olekski. 2 tunnised mängusessid on õlut trimpavale isikule veidike ülejõu käivad. Iga tunni tagant võiks järgmine kord kasvõi 5 min pausi olla.

                  muidu igati suurepärane üritus ja tänud veelkord!

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #639
                    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                    Kõik oli väga hea, v.a. vahest maja planeering, kus WC oli 2 korrust madalamal. Vines peaga jooksusammul treppe võtta on ohtlik :) Asja veel paremaks teeks ka kohvi müük play ruumis (parandab kindlasti ka konjaki läbimüüki) ja järgmisel aastal võiks Strandilt küsida reede öö ka mängijatele mingi parema diiliga. Nõudlust peaks olema.

                    Tänu ja tunnustus korraldajatele.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #640
                      Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                      Algselt postitas purpur
                      Vist ainult üks märkus olekski. 2 tunnised mängusessid on õlut trimpavale isikule veidike ülejõu käivad. Iga tunni tagant võiks järgmine kord kasvõi 5 min pausi olla.

                      muidu igati suurepärane üritus ja tänud veelkord!
                      jh.. preakid väiksemad ja tihedamini..
                      mingi 7mini iga 1.5h tagant (va siis söögi-preak)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #641
                        Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                        mis kellani cashgame mängiti?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #642
                          Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                          21.30 aeti minema

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #643
                            Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                            ea turka oli ainult kõigil oli jõle probleem kui ma ühtegi lehte maha ei tahtnud panna :S
                            tegin ühe massive KTs calli ja mida ma näen vend avab QJo olen nagu oh jea mõtlesin et flippan low pocketi vastu aga näet sis

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #644
                              Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                              Palun jätkame PokkeriProd.com Suveturniiri arutlust: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1934.0.html

                              Comment

                              Working...