PokkeriProd.com Suveturniir

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #481
    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

    Algselt postitas -andres-
    Ma võtan ka ühed kaasa, küll saab hakkama :).
    ranka helistas, võta andres kindlalt kaaa jah

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #482
      Re: PokkeriProd.com Suveturniir

      Homme tuleb põnev turniir, paljud täna juba Pärnus ja teevad klubides, rannas, baarides jne eelsoojendust ;D, seega homme on juba kõigil hea feeling sees ja tuleb lahe üritus.

      Üks väike märkus, et seal ruumides ei ole konditsioneeri ja soovitan riietuda ikka suviselt ;D Ruum ise suur, tegelikult arvan, et väga palavaks asi ei lähe ja õhku ikka jätkub.

      Kellel palav hakkab, nedel võimalus jookidega ennast jahutada.

      Edu kõigile turniiril

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #483
        Re: PokkeriProd.com Suveturniir

        ainult võitja saab karika?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #484
          Re: PokkeriProd.com Suveturniir

          eips kolm esimest

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #485
            Re: PokkeriProd.com Suveturniir

            Algselt postitas pikk28
            eips kolm esimest
            Jah, kolmele esimesele on karikad ja minumeelest olid nad auhinna laual täielikult NUTS välimusega. Mängides homme laudades peaks küll kõigile silma hakkama.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #486
              Re: PokkeriProd.com Suveturniir

              Ma nats purjakil aga:
              a) süüa ja juua natuke saab aga näljastemaltel/joogisematel võtta kaasa omad rahad
              b) chippe võite rahalaua jaoks kaasa võtta, soovitavalt mitte TrioBeti chipid. Kui muud pole, kõlbavad ka :)
              c) õhtul on pidusid SITAKS, mina ise kavatsen minna strandi + sunseti, täna juba sain äärepealt jooksu, nii kõva peod!
              d) turniiriaeg on mõningaid üllatusi, soovitan gämbleritel hoida mõnisada eeki rahakotis;
              e) kõikidel kaasa võtta hea tuju + luckbox! Olemasolu võin kontrollida :)

              Kõigile edu turniiril, loodan, et meeldib ja loodan, et antakse võimalikult palju tagasisidet (s.h. ka negatiivset, et järgimisi üritusi organiseerida VEEL paremini)

              Palun tulge kohale natuke varem, enne kella 12:00, sest selgitame paari reeglit!

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #487
                Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                Mina lähen kohe Strandi klubisse. Linnas söödud-soojendatud. Ranka - mul on üks kohver chippe kaasas kui tõesti puudu on. Homme ilmselt jõuan poole stacki pealt lauda, saab raske olema.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #488
                  Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                  Algselt postitas tolmuahv
                  Mina lähen kohe Strandi klubisse. Linnas söödud-soojendatud. Ranka - mul on üks kohver chippe kaasas kui tõesti puudu on. Homme ilmselt jõuan poole stacki pealt lauda, saab raske olema.
                  :)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #489
                    Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                    mina l2hen magama.. sest stars on rigged .. elu teile ..

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #490
                      Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                      Algselt postitas leits
                      mina l2hen magama.. sest stars on rigged .. elu teile ..
                      elu sullegi ma täitsa korraspoiss - eks homme näeb kuidas läheb. Edu kõigile.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #491
                        Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                        Mu eesmärk oleks karikas hittida ning kuidagi strandi ennast nihverdada. :D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #492
                          Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                          Dunno, mul veel und pole igatahes. Kuskil 9 peab sõitma hakkama igax juhux ;D Loodan, et jõuan enne seda natukeseks luugid kinni ka panna!

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #493
                            Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Dunno, mul veel und pole igatahes. Kuskil 9 peab sõitma hakkama igax juhux ;D Loodan, et jõuan enne seda natukeseks luugid kinni ka panna!
                            +1
                            aga ma ei pea v2hemalt ise s6itma:D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #494
                              Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                              jah, ma peaks ka hommikul suht selge poiss eelduste kohastelt olema, turniiri direktor ikkagi.

                              Comment

                              • pendula
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 155

                                #495
                                Re: PokkeriProd.com Suveturniir

                                Just jõudsin koju ühelt koosviibimiselt grillpeol. Segi peaga lugesin viimased postitused läbi. Pläää nüüd magama, et homme vähegi selgem pea oleks. Edu turnal laudades! Esimesena ei tahaks välja kukkuda :)

                                Comment

                                Working...